anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Mam problem z zamówieniem.

MAMY ROZWIĄZANIE!
slonceko
#7 Wielbiciel#

Chciałam opłacić swoje wybrane zamówienie, ale pokazuje mi że nie mogę tego kupić. Jest to oczywiście dostepne u sprzedajacego. A nie mogę dokonać płatnosci, chociaż próbuję już wszystkich sposobów. O co tu chodzi. Zawsze bez problemu zamawiałam i opłacałam a teraz jakieś cuda się dzieją. Co powinnam zrobić? 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
LEW433
#21 Demiurg#

Daj link do oferty, może masz jakąś blokady od sprzedającego.

oznacz moderatorów
slonceko
#7 Wielbiciel#

https://allegro.pl/oferta/100-usd-itunes-apple-gift-card-karta-us-kod-klucz-11447138312   cos takiego chcialam zakupić... juz kiedys to kupowałam u nich

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wiesz ja tego nie chce kupić więc przechodzę tylko do takiego etapu "informacja o produkcie" i zgody na brak odstąpienia, a dalej nie idę ponieważ jest komunikat że ja przejdę 'dalej" to brak odstąpienia od umowy zakupu-zwrotu, ale mogę przejść dalej.

oznacz moderatorów
slonceko
#7 Wielbiciel#

W porzadku rozumiem. Ja wszystkie kroki odnosnie platnosci przechodzę a gdy powinnam sie laczyc z bankiem to wyskakuje taki komunikat: " Nie możesz kupić tego przedmiotu. Chcesz zrobić kolejne zamówienie? Skontaktuj się z nami aby potwierdzić że to Ty robisz zakupy. Sprawdzamy to ze względów bezpieczeństwa.  OK. Rozumiem"

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Co ci dokładnie wyskakuje za komunikat jak chcesz kupić?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@slonceko co dokładnie się pojawia gdy próbujesz opłacić to zamówienie? Czy na ekranie widzisz jakiś komunikat? Z jakiej metody płatności korzystasz?

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
slonceko
#7 Wielbiciel#

Probuję już roznych sposobów platnosci dokonywać...blikiem... przelewew ING i kartą ... gdy dokonuję platnosci. to wyswietla się takie coś:  " Nie możesz kupić tego przedmiotu. Chcesz zrobić kolejne zamówienie? Skontaktuj się z nami aby potwierdzić że to Ty robisz zakupy. Sprawdzamy to ze względów bezpieczeństwa.  OK. Rozumiem"  to jest caly tekst ktory otrzymuję

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@slonceko w porządku, dziękuję. W takiej sytuacji napisz proszę do nas zgłoszenie przez ten formularz kontaktowy: https://allegro.pl/pomoc/kontakt. Twoje konto jest zablokowane, więc potrzebujemy od Ciebie więcej informacji, ale na pewno pomożemy rozwiązać Twój problem. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
slonceko
#7 Wielbiciel#

OK, dziękuję. Już piszę...

oznacz moderatorów
Katheleen
#7 Wielbiciel#

 

 

Jak to msm zablokowane konto ???

Rozumiem blokadę np na allegro pay.. ale ogolnie ???

Bez żadnych informacji ??

To chyba jakiś kiepski żart 

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika

@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Katheleen konto , z którego tu piszesz nie ma blokady 

oznacz moderatorów
Katheleen
#7 Wielbiciel#

Taką dostałam informację od moderatora Olka..

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

możesz wrzucić screena lub adres e-mail nadawcy wiadomości ?, uważaj bo to może być oszustwo 

oznacz moderatorów
Katheleen
#7 Wielbiciel#

Witam.
Mam problem.
W aplikacji inpost mam wciąż przesyłkę w przygotowaniu ale nie mam jej w aplikacji allegro.. zniknęła.
Co mam zrobić ??
Katarzyna

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Katheleen Możesz wyjaśnić, co dokładnie masz na myśli? Wątek, w którym piszesz, nie dotyczy Ciebie, a Twoje konto nie jest zablokowane. 

oznacz moderatorów
Katheleen
#7 Wielbiciel#

W aplikacji inpost mam informację że moja przesyłka jest w przygotowaniu ale w aplikacji allegro nic nie mam. Poprostu zniknęło.

Co mam zrobić?

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Katheleen Powiedz proszę, gdzie otrzymałaś informację o blokadzie. Prześlij zrzut. Czy mówisz o jakimś innym koncie?

oznacz moderatorów