anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie kilku produktów od jednego sprzedawcy

MAMY ROZWIĄZANIE!
_jusa_
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób szukać kilku produktów - ale tak żeby wyświetlały mi się oferty tych sprzedawców u których kupie te właśnie kilka szukanych produktów.

oznacz moderatorów
49 ODPOWIEDZI 49
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@_jusa_ jeżeli nie widzisz obok okienka wyszukiwania takiej opcji, jak na zrzucie poniżej - wkrótce ją zobaczysz 🙂 Pracujemy nad nią, udostępniliśmy ją już dużej części użytkowników.

szukaj-wielu.png

 

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
_jusa_
#7 Wielbiciel#

To jest właśnie to czego szukałam. Właśnie parę miesiecy temu mignęło mi takie coś przed oczami. Nawet był mini samouczek do tego. Teraz niestety tego nie widzę. Bardzo przydatna opcja. Jak by wróciła na stałe było by super. 

oznacz moderatorów
rosman2
#7 Wielbiciel#

Witam

Wkrótce tzn kiedy ?? miesiąc? rok?

Bo trza zakupy robić 

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Na pewno mniej niż rok - prawdopodobnie nieco więcej niż miesiąc 🙂 Ale już teraz jest coś zbliżonego - z poziomu koszyka możecie przeszukiwać asortyment sprzedawców, których przedmioty macie w koszyku.

msniezek_0-1580910326483.png

 

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
qool
#7 Wielbiciel#

Generalnie nie o to chodzi. Allegro wprowadzilo Smart. Kupujac przedmiot za przykladowe 20zl i chcac skorzystac ze Smart tezeba sobie poszukac dodatkowego produktu lub produktow u tego sprzedawcy. Problem w tym ze w 8 na 10 przypadkow wybrany doatawca nie ma tego co ci potezebne. Wtedy trzeba szukac przedmiotu wczesniej znalezionego u innego doatawcy. po wpisaniu ponownie pojawia sie lista 100 dostawcow i tezeba po kolei wchodzic w kazdy, przewijac na dol, znalezc "szukaj w przedmiotach doatawcy", wpisad drugi lub trzeci szukany produkt. klikamy szukaj i ... nic. no to znowu wstecz, nastepny z listy i tak w kolko. czasem to szukanie zajmuje godzine. jest skomplikowane, czasochlonne, niewygodne, nieintuicyjne i generalne bardzo daleko od "przyjazne dla uzytkownika".

Ten watek i podobne to potwierdzaja. Doprowadzilo to do irytacji kazdego wpadajacego tu uzytkownika do tego poziomu ze tu zajrzal, zadal pytanie i ma nadzieje na rozwiazanie.

Mam nadzieje ze uda wam sie to zrobic. Niecierpliwie czeka wiele osob. 

powodzenia i pozdrawiam

DL

oznacz moderatorów
pppzzz
#9 Pomysłodawca#

Ja mam lepszy pomysł. Wyszukiwarka produktów u sprzedającego w zasadzie nic nie wnosi do funkcjonalności. Super opcją było by gdyby była wyszukiwarka sprzedawców, którzy oferują kilka produktów które nas interesują. Np. szukam teraz osłony przeciwszronowej na szybę i żywicy do klejenie odprysków szyby, było by super gdybym mógł wyświetlić sprzedawców, którzy oferują te dwa produkty (dzięki temu nie musiałbym płacić dwa razy za przesyłkę). Teraz jest to bardzo trudne bo najpierw muszę wyszukiwać sprzedawców oferujących jeden produkt a potem na ich stronie sprawdzać czy mają drugi w ofercie. Pezecież takie coś doało by się ogarnąć jednym zapytaniem do bazy i byłoby to mega ułatwienie dla użytkowników.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@pppzzz Dzień dobry, wyspałeś się?😁 Coś takiego jest na allegro gdzieś już od ponad roku.

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/wyszukiwanie-kilku-produkt%C3%B3w-od-jedn...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
immek
#7 Wielbiciel#

minął miesiąc a opcja zamiast pojawić się oficjalnie, to nagle i bez zapowiedzi zniknęła ;-). Zmieniły się plany?

oznacz moderatorów
immek
#7 Wielbiciel#

jakieś nowe informacje o funkcjonalności? działała super i nagle jej nie ma.

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@immek prawie na pewno wróci - chcemy ją dopracować.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
Rav_V3k
#8 Zapaleniec#

znowu zniknęło?? czemu?!

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Rav_V3k Ta funkcjonalność jest w fazie testów. Udoskonalamy ją na bieżąco, dlatego nie zawsze jest u Ciebie widoczna.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:70214082
#2 Obserwator#

mamy koniec czerwca, a funkcji nadal nie ma.... 😞

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:70214082 No jak nie ma, jak jest? Od kilku tygodni, w wyszukiwarce po prawej stronie boxa wyszukiwania jest button "szukaj wielu".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:70214082
#2 Obserwator#
 

where?

 
 

xxxxxx.jpg

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:70214082 Here😏

szukaj_wielu.png

 
______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:70214082
#2 Obserwator#

już wiem co jest nie tak (wskazówka dla IT Allegro), "szukaj wielu" znika kiedy okno przeglądarki nie jest rozciągnięte na cały ekran ale zajmuje tylko jakąś część..... bingo!

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:70214082 O, następny który używa przeglądarki w niezmaksymalizowanym oknie😛
Powinieneś pogadać z @ifonka-zaba na pewno się zrozumiecie😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:70214082
#2 Obserwator#

jestem w biurze, mam 3 monitory i każdy ma 4 różne okna.... za nic nie oddam tej wygody 🙂 miłego...

oznacz moderatorów