anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

You have been blocked - bezsensowne blokowanie dostępu do ofert

Arkadia_OK
#11 Animator#

Witam,
Zachowanie systemu Allegro cały czas jest (delikatnie pisząc) mocno denerwujące.
Co rusz dostaję ekran z informacją, że zostałem zablokowany.

Najczęściej zdarza się, gdy po otwarciu mail-a od Allegro z nowo dodanymi ofertami próbuję wejść w taką ofertę.

Bardzo często, także wejście do oferty z mail-a od Allegro dot. zmiany ceny obserwowanej oferty także kończy się ekranem blokady.

Co ciekawe, w tej samej chwili, w tej samej przeglądarce wejście do tej samej oferty tylko inną zakładką z linku z ofert obserwowanych nie jest blokowane.

Przykładowo: link z mail-a, który jest blokowany:

https://t.allegro.pl/oferta/15160030456?utm_source=notification&utm_medium=PLobserved_price_decrease...

Link bezpośrednio do tej samej oferty, który nie jest blokowany:

https://allegro.pl/oferta/garnek-tradycyjny-royalty-line-6-7-l-15160030456#toolbar-user-menu/konto

Uprzedzając standardowe pytania, czyszczę cookies przy każdym otwarciu przeglądarki (Firefox), nie używam żadnych robotów, nie zmieniam w międzyczasie numerów IP ani Javascript nie jest blokowany.

Chociaż jak otwieram mail-a od Allegro z informacją o nowych ofertach (a jest ich tam np. 200-250) i zaciągane są z linków zdjęcia tych ofert to może skrypty Allegro traktują mnie jako automat...???

Moderatorzy, powiedźcie Dewelopmentowi, aby wzięli się do roboty i poprawili te skrypty/mail-e linki (itp), albo skorzystali z lepszej jakości narzędzia i pozwolili użytkownikom normalnie korzystać z Allegro !

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

 

 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Arkadia_OK
#11 Animator#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Przez kilka dni było OK, ale dzisiaj ponownie link z maila od Allegro ("Oferta, którą lubisz zyskała oznaczenie Gwarancja najniższej ceny") jest blokowany.

Co więcej, przy próbie zalogowania się w zakładce obok (po wprowadzeniu hasła) także dostałem komunikat o blokadzie. Dopiero kilkukrotna próba zalogowania przyniosła pozytywny rezultat. Po zalogowaniu, link z mail-a raz działa, a za kolejnym razem jest znowu blokowany....

Wysłałem maila ze zrzutami ekranów na spolecznosc@allegro.pl

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Arkadia_OK Dzięki! Już zajmujemy się tą kwestą. Będę was informować. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Arkadia_OK Problem został wyeliminowany i nie powinien więcej występować. Proszę, daj znać po sprawdzeniu, czy wszystko okej. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

Potwierdzam, na tą chwilę blokady nie pojawiaj się.
Mam nadzieję, że tak już pozostanie...

oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

@w_kiwi 

Chyba jednak pośpieszyłem się z tym potwierdzeniem...
Dzisiaj blokada linku z mail-a od Allegro wyskoczyła ponownie.
Tym razem mail z tytułem "Polubiona oferta wygasa o .....".

Po jakimś czasie (po zalogowaniu) link zaczął działać poprawnie.

oznacz moderatorów