anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zajrzyj do obserwowanych wyszukiwań - czyli nowy wygląd Obserowowanych Wyszukiwań

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Witam, tak jak w temacie, w ciągu paru ostatnich dni, allegro zmieniło wygląd listy obserwowanych kategorii wyszukiwań, jak kiedyś była lista z duża ilością przedmiotów, to tak obecnie od paru dni jest lista z trzema przedmiotami z danej grupy i dużą czcionką napis:

"ZOBACZ WSZYSTKIE NOWE" 

Ok wszystko by było fajnie i ładnie, gdyby nie to, że jak nawet wejdzie się w ten przycisk to są aukcję z ponad 24h ... sortowane w dół według czasu dodania ... stało się to strasznie zlane i mało czytelne, dodatkowo Allegro już dawno usunęło opcję, po której można było sprawdzić jakie aukcje zostały wystawione w ciągu 24h i innym odstępie czasu ... 

Czy tylko mnie irytuje ta zmiana ? Co na to Allegro ? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
106 ODPOWIEDZI 106

darek_gory
#8 Zapaleniec#

Dzien dobry czy ktos czyta problemy uzytkownikow czy udajecie ze nic sie nie dzieje. Prawie miesiac ...nadal nikt z tym nic nie robicie ... moze to zemsta jakiegos zwolnionego informatyka 🙂  ?? To sa jakies kpiny .Kupie sobie konto od kogos kto ma normalne maile ... to chyba jedyne rozwiazanie ... Jest tu jakas osoba odpowiedzialna za ten cyrk.. 19 lat na allegro - zostalem wybrany do eksperymentu ... ile razy mozna do was pisac  10-20-30 -100 ???? Moje uzytkowanie allegro spadlo o 90% ...  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@darek_gory Tak, czytamy wszystkie Wasze wiadomości i na bieżąco przekazujemy je do zespołu, któy prowadzi test tego rozwiązania. Na pewno feedback od Was trafi do właściwych osób, możesz być spokojny. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

zenek_135
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Dziękuję za odpowiedź jednak mam wątpliwości dotyczące przekazanych informacji. Założyciel tego wątku "Hellsin" zgłosił ten problem na forum JUŻ DWA LATA TEMU i wciąż się z tym nic nie dzieje!!! W jaki sposób mam uwierzyć w Pani zapewnienia, że te skargi ktokolwiek czyta i że kogokolwiek to obchodzi? Dwa lata to wystarczająco dużo czasu aby się zorientować, że absolutnie nikomu ten wygląd nie odpowiada!

Ten temat wciąż się starzeje i to nie jak stare dobre wino lecz jak stare zepsute jajko.

ŻĄDAMY W KOŃCU REALNYCH DZIAŁAŃ !!!

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

U mnie wróciło to do starej dobrej formy, po czym bodaj w tym roku jakoś na początku, znów przysłano mi super nową formę ... i niestety tak zostało 

oznacz moderatorów

zenek_135
#9 Pomysłodawca#

Bo to jest kolejna metoda zamykania gęby. Tym co piszą czasem przywrócić starą formę powiadomień aby się zamknął i się nie udzielał a potem z powrotem to samo nowe dziadostwo.

Z tego samego powodu też nie zmieniają wszystkim na raz tych powiadomień na te ograniczone bo podniósłby się raban w internecie a ten wątek kipiałby pretensjami. Dlatego czekają aż się ludzie znudzą, pogodzą lub zrezygnują z powiadomień aby potem zmienić te powiadomienia na gorsze kolejnej grupie ludzi.

To takie nowoczesne zarządzanie poziomem pretensji i roszczeń. W ten sposób niezadowolenie nigdy nie będzie większe niż oczekiwane.

oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

@nat_not ...i jakieś informacje zwrotne, refleksje, decyzje (sic!) - po miesiącu zastanawiania się osób odpowiedzialnych...?

oznacz moderatorów

darek_gory
#8 Zapaleniec#

Kiedy naprawicie TE MAILE ??? Ile mozna czekac? miesiac . 2 .. rok ???

1 konto przychodza  normalnie

2 konto obciete...

Jest ktos kompetentny ktory potrafi ogarnac ten balagan ?

oznacz moderatorów

zenek_135
#9 Pomysłodawca#

Oni ci to ogarną ale w taki sposób, że na obu kontach będziesz miał obcięte e-maile.

oznacz moderatorów

zenek_135
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego tak robią? to proste. Gdyby to zrobili u wszystkich na raz to podniósłby się wrzask w internecie. Takim sposobem odcinając ludzi od normalnych powiadomień stopniowo, dawkują niezadowolenie porcjami. Gdy się ludzie z tym pogodzą odcinają od normalnych powiadomień następną partię ludzi. W ten sposób nie dopuszczą do ogólnego poruszenia tym tematem.

oznacz moderatorów

darek_gory
#8 Zapaleniec#

ZDEJMIJCIE LIMIT OFERT W POWIADOMIENIACH !!! naprawiacie to prawie 3 miesiace. Jak dlugo będziecie utrudniac korzystanie z allegro użytkownikom ????? Nie chcecie tego naprawić ? czy nie potraficie ?

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Znacznie dłużej, ciesz się że masz tą obecną wersję tylko 3 miesiące... 

oznacz moderatorów

zenek_135
#9 Pomysłodawca#

Mamy nowy rok. Rozpoczęliśmy trzecią rocznicę nic-nie-robienia przez osoby odpowiedzialne przez ten obszar Allegro. HipHip hura. Niech żyją nam.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Hellsin W którym to niby miejscu tak jest (bo jakoś nie mogę ustrzelić sytuacji)?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Można dodać kategorię do ulubionych i będzie powiadamiać codziennie rano co nowego doszło przez 24h w kategorii

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Hellsin Całych kategorii do wyszukiwań nie dodaję, a tylko konkretne słowa kluczowe i u mnie codzienny mejl z nowymi obserwowanymi wyszukiwaniami wygląda tak samo, jak od wielu miesięcy (przy czym maksymalna liczba widocznych ofert to 100, więc jest lipa, gdy jest ich więcej).

spam.png

PS Chociaż nie, bo widzę że mam dodaną cała kategorię "dyski ssd" + kilka wybranych parametrów, a mimo tego mejl wygląda jak powyżej.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

tak wyglądają stare maile, nowe już niestety inaczej - maksymalnie 3 przedmioty z kategorii i reszta w magicznym przycisku:

"ZOBACZ WSZYSTKIE NOWE" 

który odsyła do wszystkich ofert segregując je od najnowszych w dół ... 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Hellsin U mnie nadal jest tak, jak wyżej. Nawet w dzisiejszym mejlu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

To nic tylko się cieszyć, po zmianie tak to wygląda:

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Hellsin Na razie nie widzę zrzutu, któryś z moderatorów musi najpierw zaakceptować.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Hellsin O w mordę... Ktoś tam na głowę upadł?🙄

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów