anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zajrzyj do obserwowanych wyszukiwań - czyli nowy wygląd Obserowowanych Wyszukiwań

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Witam, tak jak w temacie, w ciągu paru ostatnich dni, allegro zmieniło wygląd listy obserwowanych kategorii wyszukiwań, jak kiedyś była lista z duża ilością przedmiotów, to tak obecnie od paru dni jest lista z trzema przedmiotami z danej grupy i dużą czcionką napis:

"ZOBACZ WSZYSTKIE NOWE" 

Ok wszystko by było fajnie i ładnie, gdyby nie to, że jak nawet wejdzie się w ten przycisk to są aukcję z ponad 24h ... sortowane w dół według czasu dodania ... stało się to strasznie zlane i mało czytelne, dodatkowo Allegro już dawno usunęło opcję, po której można było sprawdzić jakie aukcje zostały wystawione w ciągu 24h i innym odstępie czasu ... 

Czy tylko mnie irytuje ta zmiana ? Co na to Allegro ? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
106 ODPOWIEDZI 106

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Hmmm dziwne, to co byliśmy jakimiś wybrańcami ? dziwne ...

oznacz moderatorów

d0m3l_
#8 Zapaleniec#

raczej zmiana jest przeprowadzana etapami, a nie wszyscy naraz... może też zależy od kategorii? tak czy inaczej SYF.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Hellsin Wiesz jak to jest - allegro wybiera jakieś grupy testowe tylko sobie znanym sposobem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

stanlipa
#8 Zapaleniec#

Witam

niech mi ktoś powie jakim cudem mail już nie jest taki jak do tej pory czyt. dla ludzi, tylko wyglada tak ze szkoda gadać, zamiast miniaturek ofert plus cena itd jak to było do wczoraj, dziś mam wielkie obrazki i to zamiast np 15 nowych ofert widzę zdjęcie np. 2 a resztę żeby zobaczyć trzeba klikać w link i wtedy otwiera się przeglądarka i wyświetla się wszystko u danego sprzedawcy ... jak przywrócić poprzedni widok ?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@stanlipa Nie da się. Przeczytaj posty w tym temacie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

-Lith-
#9 Pomysłodawca#

Witam,
właśnie zostałem "uszczęśliwiony" nowym formatem listy obserwowanych. Jest BEZUŻYTECZNY.
Podpisuję się pod krytyczną uwagą rękami i nogami.
Nie po to subskrybuję kategorie, żeby zobaczyć 3 produkty, a potem ręcznie wertować je w serwisie...
Strzał w stopę.
Gorąco apeluję o przywrócenie starej funkcjonalności powiadomień.

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Trochę to trwało - ponad 2 tygodnie, ale u mnie na szczęście wróciła stara lista ... ufffff, na szczęście powrót do normalności 🙂

oznacz moderatorów

d0m3l_
#8 Zapaleniec#

ja wczoraj dostałem niespodziewanie starą, ale dzisiaj znowu nową...

oznacz moderatorów

-Lith-
#9 Pomysłodawca#

Mam niestety to samo. Póki co nowy i stary format przychodzi do mnie na zmianę, dzień po dniu...

oznacz moderatorów

ic3men
#7 Wielbiciel#

U mnie zaczęło działać po staremu :D. Teraz żeby tylko nic nie ruszali ... i będzie dobrze.

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Dziś znów powrót do jakiegoś nowego tworu ... tym razem nowa otoczka wizualna i 9 przedmiotów w kategorii ... Czy Allegro nie rozumie, że nie zmienia się czegoś co jest dobre, ewentualnie starą wersję można zmienić wizualnie ? ... 

oznacz moderatorów

d0m3l_
#8 Zapaleniec#

Nie, Allegro niezbyt słucha głosów klientów, chociaż tutaj widać że coś działa - często przychodzi stara wersja. 

Rozumiem co chcą osiągnąć - odciążyć serwer mailowy (i pewnie serwery służące do przygotowywania maili). Nowe obserwowane w moim przypadku to 200-300 kB vs stare 1 MB - niestety bieżącą techniką nie da się tego zastąpić.

Myślę, że jeżeli bardzo chcą przerzucić obserwowane na wersję online, powinni pójść w stronę OLXa - tam jest coś takiego jak "pokaż wszystkie ogłoszenia, które pojawiły się od ostatniej wizyty" - działa to u nich wyśmienicie. Czyli w wersji Allegro - obserwowane wyszukiwania posortowane od najnowszych, ale w pewnym momencie wyraźne rozgraniczenie i napis "aukcje poniżej oglądałeś już ostatnio" (albo w ogóle je ukryć, na co to komu skoro już oglądał). W sumie prosta rzecz, może w końcu to ogarną 🙂

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

da się to wszystko jakoś rozwiązać, tak samo jak kiedyś był dawno temu przycisk "wystawione w ciągu"  i można było wybrać opcję 24h ... ale nie lepiej coś jak zwykle popsuć, albo uszczęśliwić na siłę

oznacz moderatorów

d0m3l_
#8 Zapaleniec#

"wystawione w ciągu 24h" powoduje że musiałbyś sprawdzać aukcje równo co 24h i wciąż nie daje funkcjonalności OLXa czyli "nowe od ostatniej wizyty". Allegro krąży wokół tej opcji ale nie potrafi zaimplementować jej wprost.

Ech, kiedyś ludzie myśleli że komputery będą ułatwiać życie, a tu tylko nieustanna walka z niespełnionymi marzeniami programistów....

oznacz moderatorów

sniezny_08
#9 Pomysłodawca#

Bo Allegro ma ułatwić życie ale tych na górze, nie użytkowników.

oznacz moderatorów

sniezny_08
#9 Pomysłodawca#

Tylko po co zmieniać wizualnie skoro jest fajna? Ci pseudoznawcy od marketingu zostali wytresowani, że stronę trzeba zmieniać co jakiś czas. Nie trzeba.

Ta nowa wersja jest tragiczna, fotki są nienaturalnych rozmiarów, porozciągane, duże, nieostre. Nie każdy używa smartfona żeby mieć zdjęcia jak słąbowidzący a nawet dla smartfona ta nowa wersja jest porażką. Osoba co to robiła jest chyba kompletnym ignorantem w kwestii

oznacz moderatorów

sniezny_08
#9 Pomysłodawca#

To samo mogę powiedzieć o tej "zmianie". Najwyraźniej Allegro wprowadza "nowy wspaniały świat" bez względu na to czy użytkownikom to odpowiada. Te nowe powiadomienia są tragedią, mam specyficzną kategorię kolekcji i nie jestem w stanie śledzić nowych aukcji gdy przychodzą te nowe powiadomienia. Regularnie przeglądałem je codziennie a teraz kilka zalega w skrzynce i nie wiadomo co z nimi - chyba je usunę bo czytać się tego nie da.

oznacz moderatorów

imarcel
#2 Obserwator#

cześć. U Was też nie ma listy obserwowanych ? Od wczoraj mam pustki a kilka rzeczy mnie interesowało i dupa.

oznacz moderatorów

sniezny_08
#9 Pomysłodawca#

Ja mam. Nawet przez parę dni dali mi spokój z nową wersją i miałem tę starą, dobrą. A dzisiaj znowu syf.

oznacz moderatorów

HeavyYans
#1 Nowicjusz#

Witam

Mam kilka przedmiotów od sprzedających, w kategorii obserwowane. Teoretycznie allegro powinno poinformować mnie o każdych zmianach w obserwowanych aukcjach, jednak tego nie czyni!

Przykładowo...miałem w obserwowanych 1 aukcję. Dość niespodziewanie, wystawiający zakończył ją o 16.10. Teraz jak piszę te słowa jest godzina 01:10 dnia następnego - jednak jakiekolwiek informacji na e-mail ( nawet w folderze SPAM) BRAK!

Jaki ma sens taka funkcja, jak o niczym ważnym nie informuje?! 

Jedynie co Allegro, swojej niezmierzonej łaskawości, przesyła to nowe aukcje "łapiące się" do obserwowanej kategorii. To po "WIELKI MĘSKI CZŁONEK" taka funkcja!

SAM POTRAFIĘ ZNALEŹĆ NOWE OFERTY, BEZ ŁASKI TĘPEGO AUTOMATU! 

Pozdrawiam zwykłych użytkowników Allegro. Nie pracowników!

 

   

oznacz moderatorów