anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na allegro lokanie nie widnieje w kupionych

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:126073819
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, 11 października kupiłem przedmiot na allegro lokalnie. Następnie zgłosiłem problem po zakupie. Była korespondencja ze sprzedającym (przez problem zakupowy oraz zwykłe wiadomości allegro). Dziś po wejściu do aplikacji nie widzę w ogóle mojego zakupu na liście kupionych (allegro lokalnie).

Proszę o przywrócenie zakupu na liście

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
Client:126073819
#1 Nowicjusz#

wiadomości również zniknęły z allegro lokalnie

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:126073819 A na pewno kupiłeś przez Allegro Lokalnie czy przez podesłany link?

oznacz moderatorów
Client:126073819
#1 Nowicjusz#

przez allegro lokalnie i wewnątrz aplikacji była prowadzona korespondencja

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@Client:126073819 

Zaloguj na poprawne konto.

oznacz moderatorów
Client:126073819
#1 Nowicjusz#

co to znaczy poprawne konto?

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:126073819 Najpewniej kupiłeś na innym koncie - to z którego tu piszesz zostało założone w ciągu ostatniego miesiąca.

oznacz moderatorów
Client:126073819
#1 Nowicjusz#

tak, to konto ma 3 tygodnie i na tym koncie zrobiłem zakup. Nie wiem co oznacza to @client:126073819, bo gdy jestem zalogowany w aplikacji allegro i przechodzę do allegro lokalnie to pyta czy zalogować na @client:126073819 ale rozumiem że to jest jakieś automatyczne ID bo ja nie tworzyłem tych numerów..

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

Dziewczynki, możecie zobaczyć o co cho?

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:126073819 Na koncie, z którego piszesz, nie ma żadnych zakupów. Upewnij się, że jesteś zalogowany na właściwym koncie. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:126073819
#1 Nowicjusz#

Okazało się że byłem zalogowany na inne konto przy użyciu nr telefonu. Dziękuję za Wasze zaangażowanie.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów