anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zastraszanie przez sprzedającego po wystawieniu rzetelnej opinii

MAMY ROZWIĄZANIE!
Airboozik
#8 Zapaleniec#

Witajcie,

 

Kupiłem klosz do lampy samochodowej opel insignia na aukcji, a dostałem całą lampę do demontażu, co przysporzyło mi dodatkowych kosztów związanych z czasem i możliwością uszkodzenia klosza. 

 

Wystawiłem obniżone noty za taką postawę sprzedającego ale nie były to tylko jedne gwiazdki, jednak rzetelnie między 3, a 4 gwiazdki oraz ze nie polecam.

 

Sprzedający w rewanżu napisał mi maila i straszy mnie sądem. W kolejnym punkcie cały mail:

od t5*****

"Jezeli dostał Pan Towar niezgodny z opisem powienien Pan nas o tym poinformowac. Sprawe negatywnego komentarza bedziemy kierować na droge sądowa. Prosze czekać na kontakt z kancelarii adwokackiej. Miłego dnia. Pozdrawiam"

 

Czuje się zastraszony i nie śpię w nocy.

Co mogę w tej sprawie zrobić? Sprzedawca nie rozmawiał ze mną na temat polubownego załatwienia sprawy, a jedynie straszył.

Starałem się jak najbardziej z prawdą poświadczyć jak przebiegła transakcja i wystawić komentarz.

 

Co powinienem zrobić w tej sytuacji? 

oznacz moderatorów
40 ODPOWIEDZI 40
KostekMax
#10 Popularyzator#

Jak nie nękanie? Przecież straszenie za niekorzystny komentarz podlega pod zastraszanie. Dodatkowo jeśli odda sprawę kancelarii to od razu kancelarię do sądu za dostęp do danych osobowych bez pozwolenia (RODO)

Dwie pieczenie na jednym ogniu sprzedawca za zastraszanie i przekazanie danych osobowych bez zgody i kancelaria za posługiwanie się danymi osobowymi co do których nie ma prawa. 🙂

oznacz moderatorów