anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto.

Client:111437575
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, moje konto zostało zawieszone. Poproszono mnie o weryfikację danych, która przebiegła pozytywnie i o wyjaśnienia, które złożyłam. Nie wiem czy zrobiłam dobrze, bo udzieliłam odpowiedzi trzy razy, w trzech różnych wiadomościach. Czekałam na odpowiedź, ponad 3 dni ( ponad 72 godziny) i uzyskałam informację, że konto nie może zostać odwieszone, tak jakby ktoś nie przeczytał dwóch wcześniejszych maili, tylko ostatniego, w którym napisłam, że mi przykro. Czy Konsultanci czytają wszystkie maile w tej sprawie, czy jeżeli w tej samej wysyłam trzy maile o różych godzinach czytają tylko tą ostanią wiadomość, którą wysłałam do sprawy, bo jak dziś otworzyłam wiadomość od konultanta Allego, to w historii(ciągłości) komunikacji widzę tylko wiadomość od Allegro z poniedziałku, moją ostatnią wiadomość wysłaną w sprawie i dzisiejszą wiadomość od Allegro. Nie widzę dwóch wczesniejszych wiadomości, które wysłałam z wyjasnieniami. Nie wiem, co mam robić, czy czekać kolejne kilka dni i lepiej nic nie pisać, bo konsultant widzi tylko ostanią wiadomość? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Moderacja nie udziela wyjaśnień tylko na maile od doradców.

oznacz moderatorów

Client:111437575
#7 Wielbiciel#

Nie bardzo rozumiem, mogę prosić o pomoc? Nie wiem co mam zrobić? Nie wiem czy moje wiadomośći docierają do Allegro. Dostałam jedną informację o pozytywnej weryfikacji, a drugą po trzech dniach nie do końca jasną. Nie wiem jak długo mam czekać n odpowiedz bo ponad trzy dni to bardzo długo.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz czekać na odpowiedź, ono odpowiadają w kolejności zgłoszeń.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:111437575 Jak na standardy Allegro 3 dni to nie jakoś strasznie dużo.

Najlepiej prowadź jedną korespondencję i nie twórz nowych zgłoszeń.
Odpowiedzi są udzielane w kolejności w jakiej wpływają więc czasem może to potrwać.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:111437575 Jeśli dostałaś wiadomość, że konto nie może zostać odwieszone to najpewniej żadne wyjaśnienia już tu nie pomogą.
Tu na forum i tak nikt Ci nie pomoże - jedynie dalsza korespondencja mailowa.

oznacz moderatorów