anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zerwanie umowy sprzedaży, ponowne wystawienie towaru do sprzedaży.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:47513043
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Kupiłem przedmiot od sprzedającego przez allegro Pau w ilości 2szt. Sprzedający otrzymał zapłatę po czym na drugi dzień dokonał zwrotu środków na allegro PayU i nie wyslal towaru. Teraz cena tegoż towaru jest kilku krotnie wieksza. Ten sam towar którego nie wysłał mi jest wystawiony ponownie w cenie wyższej. Co mogę zrobić? Dodam że nie dostałem słowa sprostowania od sprzedającego, tylko info od allegro o zwrocie od sprzedającego. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47513043 A kontaktowałeś się ze sprzedającym w tej sprawie, żeby wyjaśnić powód anulowania? Generalnie jeśli dokonałeś zakupu, to możesz dochodzić swoich praw na drodze sądowej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:47513043
#7 Wielbiciel#

Nie kontaktowałem się że sprzedającym, powód znam- to 10.000PLN różnicy. Myślę że Allegro pomoże w tej sprawie, w wyegzekwowaniu wysyłki kupionego mojego towaru. Numer oferty 14445026796

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:47513043 a to firma zakup na allegro czy allegro Lokalnie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:47513043 10 000 to dosyć istotna różnica > bardzo prawdopodobne, że sprzedający pomylił się przy wystawianiu > oddał Ci kasę > możesz iść do sądu > ale jak się powoła na rażący błąd w cenie, to nic nie ugrasz > Allegro nie interweniuje w takich przypadkach.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 pewnie przy wystawianiu uciekło zero , niby nic , a jaka różnica , @Client:47513043   nic nie ugrasz  , zbyt duża różnica w cenie i jak sam piszesz doskonale wiesz w czym rzecz ,

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:47513043 Allegro nie pomoże bo nie jest stroną umowy i nie ma prawa ani nawet możliwości 'zmuszenia' sprzedającego do realizacji zamówienia.
Swoich praw - jeśli uważasz, że zostały naruszone - możesz dochodzić na drodze sądowej.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To standard, sprzedający nie chcą wysyłać jak im cena nie pasuje. Nic mu nie zrobisz, zostaje Ci sąd.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 A Ty jak zwykle piszesz bzdury > czy 10 000 zł różnicy w cenie to dla ciebie "mały pikuś"? > no chyba, że było za mocne słońce na sawannie😅

oznacz moderatorów
g_rajnert
#12 Orędownik#

Możesz podesłać linka do oferty?.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:47513043 podstawowe pytanie po ile chodzi ten towar w necie i realu i po ile kupiłeś. Jak to podasz to ci odpiszemy czy to jest czy nie jest legalne

oznacz moderatorów