anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostałem zablokowany

glenmoranghie
#13 Ambasador#

Próbowałem otworzyć link do jednej z ofert. Oto co zobaczyłem:  
Żenada allegro.jpg

Brawo allegro. Tylko tak dalej. zablokujcie wszystkich. Konkurencja się ucieszy. 
@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @msniezek 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Klikaj wolniej ,wymień swój sprzęt na jakiś starszy model bo ich boty cię biorą za maszynę a nie człowieka. Może to śmiesznie brzmi ale allegro ciągle coś ulepsza by pogorszyć swój wizerunek.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

masz wirusa

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tego łatwiej się pozbyć niż....covida.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@glenmoranghie, czy widzisz ten komunikat po wyczyszczeniu ciasteczek lub na innej przeglądarce?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @msniezek _ Czyszczenie cookies nic nie daje. Gratuluję wam znalezienia skutecznego sposobu na pozbycie się użytkownikow. Wasza paranoja sprawia że allegro niechybnie zacznie staczać się po równi pochyłej ku własnej zgubie, i ku uciesze konkurencji.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@glenmoranghie, skonsultuję to i wrócę tu z odpowiedzią. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@glenmoranghie, otrzymałam potwierdzenie, że jeśli skontaktujesz się z nami przez ten formularz, zdejmiemy to ograniczenie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

Wysłałem. Obym nie czekał jak na Godota.

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ @msniezek Dostałem na maila odpowiedź. Jakaś paniusia każe mi ... się zalogować na konto allegro... 
Nosz kürwà mać, skąd wy bierzecie takich "geniuszy"?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@glenmoranghie Postaram się pomóc. Proszę, żebyś na przeglądarce, na której otrzymujesz blokadę, wkleił link: https://allegro.pl/weryfikacja/2183921641634783136412
Pozwoli nam to zweryfikować tę sprawę. Podaj mi również wersję Twojej przeglądarki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @msniezek 
Wkleiłem. Bez rezultatu. Wyświetla się ten sam komunikat. Przeglądarka to najnowszy Firefox, ciasteczka wyczyszczone.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@glenmoranghie Przekazałam już do zespołu technicznego, który zajmuje się Twoim zgłoszeniem, informację od Ciebie, dlatego poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@glenmoranghie Mam do Ciebie jeszcze dwie prośby: 

1. W przeglądarce (Firefox), na której występują te blokady, wejdź proszę na stronę:
https://developers.whatismybrowser.com/useragents/parse/?analyse-my-user-agent=yes

a następnie wykonaj screen, z tego co wyświetla w/w strona.

2. Na przeglądarce Firefox, na której występują blokady, wpisz proszę w pasek adresu about:config (przejście dalej do widoku z wyszukiwarką tj. akceptacja ryzyka), a następnie wyszukaj parametr ustawień przeglądarki o nazwie general.useragent.override oraz jeśli taki się wyświetla wykonaj proszę screen i prześlij go do nas, abyśmy mogli to sprawdzić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

obraz_2021-12-14_212539.png

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @msniezek 
"general.useragent.override"

Nie wyświetla się. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@glenmoranghie Dziękuję za zrzut ekranu. Wykorzystywana przeglądarka przedstawia się w komunikacji protokołu HTTP nagłówkiem User-Agent o wartości "Mozilla/5.0 (compatible; Googlebot/2.1; +http://www.google.com/bot.html)". To nie jest prawidłowa wartość dla Firefox i wskazuje na podszywanie się pod Google bot (opisany tj. http://www.google.com/bot.html). Taka wartość wskazuje na to, że ktoś/coś posiadający wystarczające uprawnienia na Twojej stacji roboczej nadpisał tę wartość. Jedną z wielu metod aby to zrobić jest nadpisanie parametru general.useragent.override w ustawieniach przeglądarki Firefox (about:config). Nie jest to jednak jedyna metoda, w praktyce wykorzystywane są także różne wtyczki do przeglądarek nadpisujące wartość tego nagłówka. Znane są także przypadki wirusów komputerowych, które infekują stacje roboczą i wykorzystują ją jako węzeł w sieci botnet. Nie jest to zamknięta lista możliwości. Nie wiemy, które z powyższych dotyczą Twojej sytuacji, jednocześnie (jeżeli nie jest to Twoje celowe i znane działanie) sugerowalibyśmy zweryfikowanie stacji roboczej przez firmę specjalizującą się z bezpieczeństwie IT. Jeżeli była to świadoma manipulacja nagłówkiem User-Agent zalecane jest przywrócenie domyślnego zachowania przeglądarki Firefox w tym zakresie. W przeciwnym razie nasze systemy mogą w sposób automatyczny wykrywać takie zapytania HTTP jako podejrzane i nakładać captcha/blokady, aby zapewnić bezpieczeństwo usług świadczonych na naszej platformie. To działanie jest odpowiednio uregulowane i opisane w regulaminie Allegro.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

OK, dzięki za zaangażowanie. Tym razem jestem pozytywnie zaskoczony. Oby tak dalej. 

oznacz moderatorów

meduza
#12 Orędownik#

ostatnio była aktualizacja Mozilli -może w tym problem

oznacz moderatorów