anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot allegro box.

Client:40620759
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy ktoś się orientuje jak długo może iść zwrot przez allegro box? Jest w drodze już 6 dzień a mamy sobotę. Zaraz skończy mi się czas na zwrot. Ktoś miał podobną sytaucje? 

Nr. cdb635e0-1b7c-11ef-9456-556d07eafb66

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:40620759 może iść długo , a nawet baaardzo długo , terminem się nie przejmuj nadając terminowo  paczkę wywiązałeś się z obowiązku jaki nakłada na Ciebie Ustawodawca

oznacz moderatorów

Client:40620759
#7 Wielbiciel#

Bo ogólnie jestem zaskoczony. Robię zwrot i wymieniam towar na inny. I jak wysyłali mi tym allegroboxem też, dostawa się wydlużala.  Ciekawy jest poprostu, jak ile to może trwać, i jak się dowiedzieć gdzie jest paczka. Gdybym wiedział, że tak może być bym to kurierem puścił. Co za dno. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:40620759 albo się znajdzie do 14 dni albo wcale z tego co ludzie piszą na forum. Pytaj tego gościa od one @Allegro_One podaj nr paczki i niech zaczyna szukać co oni ci ze zwrotem zrobili

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40620759 sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową, bo działamy już w sprawie Twojej przesyłki i wysłaliśmy Ci wiadomość w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Spokojnie formy dostawy allegro są bardzo miłe i przyjazne i puszczają przodem wszystkie inne ale kiedyś z czasem dotrą do celu (no chyba że się zgubią).

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak coś co może się zepsuć np: jedzenie, to na pewno tak będzie. Może iść nawet bardzo długo.

oznacz moderatorów