anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot ograniczony

Smiecha2
#7 Wielbiciel#

Cześć . Mam pytanie ,kupiłam na aukcji dwie sukienki ,niestety okazały się na mnie źle i chcąc je zwrócić w formularzu zwrotu pojawiła mi się informacja że zwrot jest ograniczony i moje pytanie czy sprzedający może zwrotu nie przyjąć bo pierwszy raz się z czymś takim spotykam ,napisałam już do sprzedającego ale w sumie nie wiem co odpisze więc wolę wiedzieć czy ma prawo mi go nie przyjąć . Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

LEW433
#21 Demiurg#

Daj link do oferty, zakup od firmy czy prywatnego sprzedającego.

oznacz moderatorów

Smiecha2
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Smiecha2
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz zakup w zakładce "Moje zakupy" szczegóły,  kliknij zwróć.https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

Smiecha2
#7 Wielbiciel#

IMG20230604195001.jpg

oznacz moderatorów

Smiecha2
#7 Wielbiciel#

Poczekam co jutro napisze sprzedający bo jestem bardzo ciekawa jaki powód poda no jest to dla mnie bardzo ciekawe ....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Smiecha2 Nie rozumiem o co Ci chodzi z tym odpisaniem od sprzedającego? wchodzisz tam klikasz zwrot i odsyłasz.

oznacz moderatorów

Smiecha2
#7 Wielbiciel#

Bo do sukienek są doczepione kartki z informacją że nie podlegają zwrotowi dlatego,nie chce później zostać bez ubrań i kasy .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie patrz na kartki tylko na to możliwości, Ja widząc takie kartki to bym otworzył dyskusję, a wiesz dlaczego, ponieważ tam są widoczne wypowiedzi sprzedającego i twoje i tam masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Smiecha2
#7 Wielbiciel#

A ok to może warto spróbować tak. 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Smiecha2 wg mnie sukienka jak najbardziej podlega zwrotowi. Ograniczenie ze względów higienicznych przy ubraniach można zastosować do bielizny, czy też np. strojów kąpielowych.

oznacz moderatorów

Smiecha2
#7 Wielbiciel#

No właśnie przecie to nie produkt higieniczny a najlepsze jest to że do sukienki jest doczepiona karteczka z informacją że nie podlega zwrotowi ale nie zwróciłam na nią uwagi dopiero jak ja pakowałam do paczki i teraz nie wiem dlaczego sukienka jest uznawana jako produkt higieniczny .

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Sukienek pod to oganiczenie wydaje mi się, że nie można podciągnąć, gdyż w stacjonarnym sklepie można je przecież przymierzyć, to nie bielizna, ani inny produkt osobistego użytku, którego ze względu na higienę lub ochronę zrowia mozna by byłą ze zwrotów wyłączyć.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Smiecha2 o ile nie pourywałaś metek to jak najbardziej można zwrócić i odzyskać pełną kwotę jak pourywałaś to będzie obniżenie kwoty zwrotu bo nie wystawi już sprzedawca jako nowych ewentualnie potrąci tez pranie jak czymś będzie kiecki czuć

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@az1rael dobra rada, jak masz link podany to podejrzyj zawsze ofertę, którą komentujesz. Tu możesz przeczytać:

"Metka papierowa: Produkt posiada częściowo wycięte metki ze względu na dystrybucje outletową."

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Na szybkosci tylko zerknalem ze to ciuch jest i ze sprzedaje firma czyli zwrot mozliwy 

oznacz moderatorów

Smiecha2
#7 Wielbiciel#

Nic nie obrywałam ,sukienki mają komplet metek.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Uważaj bo Cię sprzedajacy "zastraszą" oni nie lubią zwrotów dyskusji i kupujących. Jak to pisze ich "guru" spuść kupującego na drzewo.🙁 Chcesz zwrócić i odzyskać środki to otwórz dyskusję, jakby sprzedajacy nie miał nic przeciwko to by nie załączał takich informacji.

oznacz moderatorów

Smiecha2
#7 Wielbiciel#

Chyba jednak zaryzykuję bo uważam że to robienie klientów w bambuko  podpinanie ubrań pod produkty higieniczne . Mam nauczkę na przyszłość i teraz będę dokładkę sprawdzać opcje zwrotu .

oznacz moderatorów