anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot ograniczony

Smiecha2
#7 Wielbiciel#

Cześć . Mam pytanie ,kupiłam na aukcji dwie sukienki ,niestety okazały się na mnie źle i chcąc je zwrócić w formularzu zwrotu pojawiła mi się informacja że zwrot jest ograniczony i moje pytanie czy sprzedający może zwrotu nie przyjąć bo pierwszy raz się z czymś takim spotykam ,napisałam już do sprzedającego ale w sumie nie wiem co odpisze więc wolę wiedzieć czy ma prawo mi go nie przyjąć . Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

LEW433
#21 Demiurg#

@Smiecha2 Nie może sobie tak od siebie sprzedający uwieszczać takich informacji.

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Gadka na razie o niczym .... 

 

Nie znamy stanowiska sprzedawcy co ci odpisze 🙂 to po co robić sobie dodatkową robotę. Napisałaś jest weekend poczekaj do jutra. Napiszę Ci sprzedawca " proszę zwrócić towar" zwracasz i nie ma tematu. 

Pisanie e-maila, zakładanie dyskusji, może smsa lub na inny adres e-mail. Jak Cię będą postrzegać jako klienta który spamuje z jednym pytaniem a nie uzyskał nawet odpowiedzi. Co innego jakby Cię sprzedawca olał nie odpisał (w dni robocze oczywiście) a Lew Cię podpuszcza i tyle. 

Poczekaj na odpowiedź jeśli będzie negatywna wtedy rozważ założenie dyskusji. 

 

Działa to w dwie strony pozytywne ludzkie podjeście kupujących jest lepiej rozpatrywane przez sprzedających i w drugą stronę ludzkie podejście sprzedających jest lepiej postrzegane przez kupujących 🙂

oznacz moderatorów

Smiecha2
#7 Wielbiciel#

Sprzedający odpisał,że mogę zwrócić .Dzięki wszystkim za odpowiedzi ,pozdrawiam serdecznie. Miłego dzionka 😃

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Smiecha2 sprawa jest prosta, sprzedający musi stosować się do ustawy konsumenckiej i zgodnie z nią zwrócić pieniądze, te jego zapisy to tylko próba przestraszenia niezorientowanych kupujących. Z tego co można przeczytać w jego ocenach, to raczej na odpowiedź nie licz bo używa autorespondera. Spakój kiecki i zrób zwrot przez allegro, a jak przez 14 dni od chwili zgłoszenia nie zwróci pieniędzy to otwórz dyskusję. Jak nie on to allegro protect zwróci ci kasę. 
Metka informująca o nieprzyjmowaniu zwrotów jest niezgodna z ustawą konsumencką.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 do guru mi tak daleko jak tobie lefku do eksperta co najwyżej jesteś wyrobnikiem punktowym z bozej łaski 

oznacz moderatorów