anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

katalog ofert

Haze-Commerce
#7 Wielbiciel#

Witam,

Kiedy tworzę ofertę i podłączam do niej katalog, mam wyświetlone

"Przegląd cen produktu"

Wystawiam swoją ofertę w najniższej cenie jednak po wystawieniu nie jest widoczna w tym katalogu. W innych ofertach z tego katalogu widać cenę mojej oferty jako najniższa jednak kiedy klikam:

"Inne oferty tego produktu"

moja oferta się tam nie wyświetla. Proszę o pomoc.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Haze-Commerce Cześć. 🙂 O którą dokładnie ofertę chodzi? Podaj jej numer. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Haze-Commerce
#7 Wielbiciel#

13943020033

oraz

13769775826 w tym przypadku mimo, że w edycji oferty wyświetliło się "Przegląd cen produktu" nie wyświetla w ofercie zakładki "Inne oferty tego produktu"

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Haze-Commerce Dziękuję bardzo. Skonsultuję tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Haze-Commerce Dziękuję za cierpliwość. 🙂 W obu przypadkach do produktu podłączona jest tylko jedna oferta. Dla monoproduktów nie wyświetlamy “Innych ofert”. 

https://allegro.pl/produkt/zestaw-gamingowy-i5-8gb-ssd-win10-do-gier-gratis-ccd30b7c-9c92-49d6-be6b-...

https://allegro.pl/produkt/komputer-do-gier-i7-rtx-3060-16gb-1000ssd-win10-428b05a4-7592-44de-9169-9...

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Haze-Commerce
#7 Wielbiciel#

Oznacza to że źle podpiąłem oferty do katalogu? Proszę spojrzeć na inną moją ofertę gdzie jest zakładka "Inne oferty tego produktu" oraz moja oferta wyświetla się w niej prawidłowo:

nr: 13943111667
Proszę o pomoc w uzyskaniu takiego efektu dla pozostałych aukcji.
Dodam, że do niedawna taki efekt był także w tej ofercie której wspomniałem wcześniej czyli:
nr: 13769775826
jednak po pewnym czasie samoistnie zniknęła zakładka "Inne oferty tego produktu"
oznacz moderatorów

Haze-Commerce
#7 Wielbiciel#

Po edycji aukcji według katalogu są 3 oferty tego produktu jednak moja nie jest wyświetlana:

nr: 13769775826

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Haze-Commerce Jeśli do produktu jest dodana jedna oferta, nie wyświetlimy listy "Inne oferty tego produktu", bo ich nie ma.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Haze-Commerce
#7 Wielbiciel#

Proszę wytłumaczyć jak uzyskać taki efekt aby nie znikał po czasie. Oferta po zmianie katalogu pojawiła się w "Inne oferty tego produktu" i była w nim widoczna jednak tylko przez kilka godzin później inne oferty zniknęły z katalogu i została tylko jedna moja, teraz nawet po edycji katalogu nie widać innych ofert.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

może zniknęły, bo po prostu ktoś zakończył ofertę, przecież one nie biegną w nieskończoność.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Haze-Commerce
#7 Wielbiciel#

oferta trwa nadal

oznacz moderatorów

Haze-Commerce
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Haze-Commerce czy wciąż chodzi o ofertę 13769775826? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Haze-Commerce
#7 Wielbiciel#

Tak

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Haze-Commerce dziękuję, ale nie widzę tutaj żadnych nieprawidłowości, ponieważ po wybraniu opcji "inne oferty tego produktu" jest dostępna zarówno Twoja oferta jak i oferta innego sprzedającego. 

Zrzut ekranu 2023-07-15 o 18.44.42.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Haze-Commerce
#7 Wielbiciel#

W takim razie być może błąd jest u mnie. Dziękuję za pomocss.JPG

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

@Haze-Commerce  - powiem Ci tak - też tak kiedyś próbowałem. Niestety, nie dało się podłączyć mojej oferty do katalogu, gdzie ten sam towar wystawiała bardzo duża firma z dużą ilością sprzedaży. Nieważne, że był to ten sam towar - po prostu nie było takiej możliwości.

Nawet nie będę pisał o czym myślę, gdyż dostanę bana za wprowadzanie w błąd użytkowników.

Co mogę poradzić - masz 500 aukcji, to już bardzo towaru, jednak jesteś nadal "maleńkim" sprzedawcą. Teraz z tych 500 aukcji porób zestawy, np.  po 5 ofert, zrób oferty z różną ilością sztuk, np, po 5 ofert, pasujące do różnych modeli, np. po 10 ofert . I wtedy 500x10x10x20 - masz 125 tys. ofert. Niektórzy wystawiają mniej towaru i mają więcej ofert.

I wtedy jesteś "dużym" sprzedawcą. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów