anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog produktów

MAMY ROZWIĄZANIE!
SuicideG4MER
#8 Zapaleniec#

Witam mam pytanie odnosnie katalogu produktów, chcąc wrzucić swój towar na sprzedaż wprowadziłem kod EAN i znalazłem towar który chce sprzedać lecz na samym dole w opisie tego katalogu widnieje:

"Uwaga: Zdjęcia są oryginalne, prosimy nie używać naszych zdjęć bez zgody"

Co mam robic w takim przypadku? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Co za problem trochę popracować ,zrobić swoje fotki ,obrobić je ,utworzyć opisy a nie iść na łatwiznę i ściągać owoce pracy od innego sprzedawcy . Nie dziw się ,że inni szanują swoją pracę i nie życzą sobie by ktoś z ich pracy czerpał korzyści .

oznacz moderatorów
SuicideG4MER
#8 Zapaleniec#

W takim razie co to za sens wprowadzania katalogu allegro jeżeli nie można z niego skorzystac?

Ja nie mam niestety możliwości na robienie profesjonalnych zdjęć 😞 a głównie tylko to jest mi potrzebne, nawet jeśli chciałbym poprosić o zgodę to nie wiadomo kto tak naprawdę jest autorem zdjęć.

oznacz moderatorów
SuicideG4MER
#8 Zapaleniec#

Gdyby ktoś szukał odpowiedzi na moje pytanie to moderatorzy allegro mówią:

"@nat_not  Możesz korzystać z tej opcji bez obaw pod warunkiem, że oferujesz towar odpowiadający produktom z katalogu. Jeśli oferowane produkty są inne, należy wypełniać formularz sprzedaży samodzielnie."

Lecz można dostać upomnienie od allegro za naruszenie praw autorskich jak tu:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/upomnienie-od-allego-za-wykorzystanie-nowe...

oznacz moderatorów