anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z wystawieniem produktu, oferta odrzucana non stop

WYBIERZTO
#8 Zapaleniec#

 Chciałam wystawić dwa produkty, stworzyłam aukje, opis, zdjęcia itd. ale Allegro kwalifikuje te oferty jako ,,oferty odrzucone" - jest przy tych ofertach komunikat, że numer EAN jest niepoprawny. Ale gdy klikam, żeby edytować ofertę - to w oknie przeglądarki nie wyświetla sie  moja aukcja, strona jest pusta i tak od paru dni. 
PS wcześniej zdarzało się, że były problemy z wystawianiem aukcji właśnie z kodem EAN, ale zawsze udawało mi się to naprawić a teraz już mam dwie aukcje z takim samym problemem ..

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@WYBIERZTO Co próbujesz wystawić i jaki kod EAN podajesz? Prześlij też zrzuty ekranu z widokiem zgłaszanych problemów przy próbie wprowadzenia zmian.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

WYBIERZTO
#8 Zapaleniec#

to są oferty odrzuconeto są oferty odrzuconeto jest powód odrzucenia ofertyto jest powód odrzucenia ofertya to kiedy chcę edytować ofertę i dodać inny EAN, zmieniałam EAN już wiele razy w tych dwóch ofertach i nie chce przejść. To się jeszcze nigdy mi nie zdarzało.a to kiedy chcę edytować ofertę i dodać inny EAN, zmieniałam EAN już wiele razy w tych dwóch ofertach i nie chce przejść. To się jeszcze nigdy mi nie zdarzało.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@WYBIERZTO Podaj mi proszę kod EAN, jaki próbujesz wprowadzić. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

WYBIERZTO
#8 Zapaleniec#

5904108831281

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@WYBIERZTO Kod EAN jest prawidłowy, ale nie ma uzupełnionych danych. Najpierw należałoby wprowadzić informacje o produkcie do bazy GS1.

w_kiwi_0-1718714490089.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów