anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spam boty łapki góra/dół recenzje - gorący temat

MAMY ROZWIĄZANIE!
CBDVITMED_PL
#9 Pomysłodawca#

Witajcie !
Od 2 tygodni jakas osoba dodaje nam łapki góra/dół pod recenzjami w chorych ilościach.
W zaleznosci pododawał sobie i w gore i w dol jakies kosmiczne ilości łapek.

https://allegro.pl/oferta/olejek-konopny-cbd-30-certyfikowany-premium-11503141152#productReviews

Allegro rozwiazuje sprawe juz dlugi czas. Czy mieliscie moze podobne problemy ?
Czy widzieliscie w ogole kiedykolwiek taką farsę ? Allegro wodzi mnie za nos, ze probuja zabepizeczyc system itd. a łapek nie usuwaja. Konkurencja nas wyniszcza w obrzydliwy sposób.

Co byscie polecili zrobic w takiej sytuacji ?

oznacz moderatorów
60 ODPOWIEDZI 60
drekenzes
#16 Inspirator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @msniezek Wywołamy moderację i w drodze wyjątku również administratora (ze względu na doświadczenie i specjalizację).

To mnie przeraża jak można zniszczyć opinię o produkcie, łącznie setki tysięcy fałszywych opinii. Patrząc na daty wciąż problem nie rozwiązany?

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
CBDVITMED_PL
#9 Pomysłodawca#

Problem wystepuje od poltora tygodnia. Allegro dostało informacje kilka dni temu.
Do tej pory reakcja calkowicie zerowa.
Napisali, ze zespol bezpieczenstwa bedie probowal zabezpieczyc system, ale do tej pory chyba te łapki sprzed powiedzmy ostatnich 3 tygodni mozna usunac ?

Allegro to ogromna firma a pozwalaja na tego typu zagrania. To niszczy nas biznes codziennie co raz to mocniej. Bardzo słabe zachowanie bo usunac łapki botowe sprzed ostatnich 3 tygodni to chyba mozna w minute.

oznacz moderatorów
CBDVITMED_PL
#9 Pomysłodawca#

Gdyby support na czacie miał prawo zareagować w takiej sytuacji to by to usunal to w ciagu minuty z ostatnich 24h. Dzieki temu osoba, która spamuje nie marnowałaby kilku godzin na botowanie bo wiedziałaby, że na supporcie to się usuwa w ciągu minuty. Coś strasznego

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

1 łapka przypada na 1 konto, więc problem może być dużo większy niż nam się wydaje.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

A ile sprzedawców sprzedaje dany produkt?

oznacz moderatorów
CBDVITMED_PL
#9 Pomysłodawca#

Sprzedaje zawsze sporo osob nasze olejki . ludzie kupuja i odpsrzedaja normalna sprawa.
Jedynie jakies chinczyki sie wbily. My jestesmy producetanmi i wlascicielami olejow,ale juz nawet nie wiem co moge zrobic wzieli fotki jakis dziwny ean nie nasz nawet

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CBDVITMED_PL wracam do Ciebie z odpowiedzią z konsultacji. 
Zespół odpowiedzialny za ten obszar będzie pracował nad zabezpieczeniem, które uniemożliwi takie fałszywe głosy pod ocenami produktów, muszę jednak poprosić Cię o cierpliwość w tym temacie.
Natomiast usunięcie "łapek" zostawionych pod ocenami nie rozwiąże tego problemu, więc z ich usuwaniem musimy wstrzymać się do czasu wprowadzenia zabezpieczenia. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to satysfakcjonujące rozwiązanie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
CBDVITMED_PL
#9 Pomysłodawca#

Dziekuje za odpowiedz.
Tylko dlaczego My mamy teraz placic za Wasze bledy i czekac az wprowadzicie zabezpieczenie ?
Prosiłym usunac . Jak ktos doda to ja do Was napisze i jeszcze raz to usuniemy az do momentu wprowadzenia zabzpieczenia.
Nie mozecie tego zrobic i usunac lapek z ostatnich 21 dni jak to zrobiliscie na 2 innych naszych aukcjach i do tej pory jest spokoj ? Dlaczego ? Ruch spadł na podloge przez ta sytuacje. Bardzo prosze o usuniecie łapek z ostatnich 21 dni.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CBDVITMED_PL rozumiem, dowiaduję się jeszcze czy możemy coś zrobić w tej sytuacji.
Dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@la_nika zespół do momentu naprawy błędów w systemie nie może usunąć tych fałszywych opinii i zablokować możliwości wystawiania następnych? To nie jest 1-2 z problemami, to są tygodnie....

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
CBDVITMED_PL
#9 Pomysłodawca#

@la_nika Dokladnie tak jak poprzednik pisze.
Robcie zabezpieczenie.
Lapki dodaje sie kilka-kilkanascie godzin. Zglosze Wam to. do momentu naprawy bledu bardzo prosze usuwac po prostu lapki z ostatnich 21 dni. Przeciez jesli to ma bvyc tydzien czy dwa to nam calkiem ruch spadnie... Bardzo prosze o usuniecie łapek z ostatnich 21 dni

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@CBDVITMED_PL za takie fałszywe opiniowanie odpowiedzialne jest Allegro, bo to ich system i widżet. Póki jest dziurawy powinien być wyłączony, a opinie usunięte. Skoro im się nie chce tego zrobić, proponuję odwiedziny w kancelarii prawnej i przygotować odpowiednie wezwanie przedsądowe, dać im max 3 dni na reakcję na te fałszywki, jak nie to żądać zadośćuczynienia za każdy dzień zwłoki. Za naruszenie dóbr osobistych czy co tam prawnicy wybiorą.

Mnie też zlewała jedna z większych firm w Polsce przez kilka miesięcy, ale sprawa była prosta więc nawet sam nabazgroliłem im wezwanie przedsądowe oczywiście z wysokim żądaniem pieniężnym jak się tym nie zajmą. Reakcja była w godzinę po otrzymaniu pisma. Bo jeśli firma nie rozumie próśb, tłumaczeń i argumentów, to trzeba ostrzej. Jakąś motywację muszą mieć. A niektóre firmy nie reagują póki nie zawiesi im się topora nad szyją. Tylko po co, jakby normalnie nie mogli się tym zająć 😕

Ciekawe co by zrobiło Allegro, gdyby taki włam był na produkty oferowane przez ich OSA.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
CBDVITMED_PL
#9 Pomysłodawca#

@la_nika To dodaje sie kilka dobrych godzin. Wystarczy realna reakcja na moja prosbe i cofniecie opinii z 21 dni i na pewno spamujacemu sie odechce. Bardzo bym prosił szanowne Allegro o reakcje i usuniecie łapek z ostatnich 21 dni. Bardzo o to prosze.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Moja babcia miała fajne powiedzenie - idealnie by pasowało do tego jak podchodzi Allegro do tej sprawy.
Niestety nie przytoczę tu tego powiedzenia bo dostanę bana.

oznacz moderatorów
CBDVITMED_PL
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @msniezek 

Bardzo prosze jakies osoby decyzyjne o wlaczenie sie do sprawy bo naprawde to juz trwa tydzien i My strasznie na tym tracimy ruch spadł o 70%. Bardzo prosimy o reakcje i usuniecie łapek z ostatnich 21 dni. To wystarczy. Przeciez chyba nie jest to nie wiadomo jak ciezka sprawa.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CBDVITMED_PL tak jak napisałam wyżej, działam jeszcze w tej sprawie i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
CBDVITMED_PL
#9 Pomysłodawca#

Na stezeniach 10 i 20% usuneliscie te łapki i do tej pory jest cisza i nie ma problemu.
Usuneliscie łapki z ostatnich bodajze 14 dni jak tak patrzylem. Zrobcie to prosze tez tutaj i bedzie po sprawie. wystarczy usunac z ostatnich 21 dni.

oznacz moderatorów
CBDVITMED_PL
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @msniezek 

Czy ma Pani jakies informacje ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CBDVITMED_PL tak, jednorazowo usunęliśmy łapki przy ocenach tego produktu.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów