anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca wykorzystuje moje zdjęcia zgodnie z regulaminem ale niezgodnie z prawem.

MAMY ROZWIĄZANIE!
forju_pl
#8 Zapaleniec#

TO JEST NA PEWNO OSZUSTWO, które toleruje allegro.

Jestem w stanie zaakceptować że zgodnie z regulaminem allegro inny sprzedawca korzysta z moich zdjęć / choć to niezgodne ze zwykłą praktyką dotyczącą uczciwego biznesu /.

Ale nie rozumiem dlaczego allegro pozwala na korzystanie z przerobionych zdjęć. Zdjęć, które pokazują inny przedmiot sprzedaży na zdjęciu producenta. Pokazany jest chiński produkt na tle profesjonalnego produktu.
Jestem w stanie to udowodnić bez żadnego problemu.

Kupujący jest przekonany ze kupuje profesjonalny produkt a faktycznie dostaje chłam.

Sprzedający mówi mi ze mam przeczytać regulamin, który mu na to pozwala.

TO JEST NA PEWNO OSZUSTWO, które akceptuje allegro.

Oczywiście mam świadomość że zaraz dostanę bana od allegro!!!

11

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Setki postów na ten temat tu napisane na forum, przeszukaj, Mógłbym Ci coś napisać ale już napisano tyle że trudno byłoby ich nie powtórzyć. np: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/katalog-produkt%C3%B3w/zdj%C4%99cia-z-katalogu-produkt%C3%B3w/td-p...

oznacz moderatorów
forju_pl
#8 Zapaleniec#

Poczytałem i nie znalazłem takiego przypadku jak mój.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Gołym okiem widać jakąś przeróbkę zdjęć celem przyciągnięcia uwagi i wprowadzenie w błąd kogoś zainteresowanego niższą ceną. Jak dla mnie to kwalifikuje się do usunięcia . @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Możecie same ocenić i wydać werdykt?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@forju_pl Podaj proszę link do oferty połączonej z tym produktem 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
forju_pl
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
forju_pl
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@forju_pl Jeśli uważasz, że ktoś bez Twojej zgody pobrał zdjęcia i je przerobił, a następnie wprowadził do Katalogu — możesz iść z tym na policję albo do sądu. 

Jeżeli zdjęcia masz zabezpieczone prawie, to możesz zgłosić to tutaj: https://allegro.pl/dla-kupujacych/wop/jak-zglaszac

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów