anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tworzenie nowego produktu (czasopisma), coś się zmieniło? Albo błąd?

g_rajnert
#12 Orędownik#

Dawno temu (chyba ostatnio koniec maja-połowa czerwca..) tworzenie nowego produktu w czasopismach działało - produkt to była trójka: kod EAN (lub ISSN) plus rok wydania plus numer wydania.

Dzisiaj chciałem utworzyć kilka produktów - bo nie istniały - i za każdym razem Allegro nie chce utworzyć produktu ALE podpowiada mi jakiś produkt: zgodny numer ISSN/EAN, numer wydania i rok wydania z czapy (chce utworzyć np 2/2024 a podpowiada mi bodajże 8/2011).

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Coś zie zmieniło w tzw. produktyzacji czasopism? Teraz ISSN/EAN jest jedynym wyznacznikiem "produktu"? Czy też jest błąd?

Wyczyszczone ciasteczka, przelogowane.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@g_rajnert Cześć 🙂 Czy kiedy pojawia się okno z propozycją połączenia oferty z innym produktem, próbowałeś wybrać opcję "nie łącz z katalogiem"? Wtedy przy kliknięciu Wystaw, powinien się założyć nowy produkt na podstawie oferty.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

g_rajnert
#12 Orędownik#

Okno przymusowego wyboru pojawia się przy wystawianiu. Opcji "Nie łącz z katalogiem" nie ma.

Jak na zrzucie ekranu. Szkic 15946532758
15946532758.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@g_rajnert Skonsultuję to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@g_rajnert Stworzyliśmy produkt ręcznie i pracujemy nad tym, żeby w przyszłości podobny problem się nie powtórzył 🙂 https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/produkt/zglos-blad/0fc29eb7-0504-4604-a97f-96f175921b89 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów