anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowarinaty kolejny problem..

sexyheels
#10 Popularyzator#

Dzień dobry mam znowu ten sam problem, cała kategoria moda>bielizna damska>komplety się posypała mogę prosić o weryfikację ? już miałem ten problem to go naprawiliscie i pisaliście że wina leży po waszej stronie. Jeszcze wczoraj warinaty wyświetlały się prawidłowo dzisiaj już nie działają.

 

13279095855
14121069329
13238709073
13365203470
14152101491
14141013217
10857583140
13456792705

 

to są  tylko przykłady. te osterty mają po rozmiarze S/M/L/XL a wyswietlają się pojedyńczo lub wcale... nie są w sobą połączone ani rozmiarami ani warinatami proszę o pomoc. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
123 ODPOWIEDZI 123

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sexy-Sklep jeśli przesłałeś zgłoszenie przez formularz, który wskazała Wiktoria to poczekaj na odpowiedź od naszego zespołu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Sexy-Sklep
#8 Zapaleniec#

Nie przesłałem, przecież Pani Wiktoria kazała mi przesłać do tej większej listy a nie do tej. @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

Sexy-Sklep
#8 Zapaleniec#

Witam mogę prosić o weryfikację tych ofert? bo Pani Natalia napisała 1.01 ze sprawa została zgłoszona i nadal nic nie wiem co do tych ofert, 

@_HolaOla_ @w_kiwi @nat_not @ko_alka 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sexy-Sklep Otrzymałam potwierdzenie, że grupy produktów zostały utworzone. Jeśli pojawią się jeszcze jakieś problemy, postępuj zgodnie ze wskazówkami, które w tym wątku zamieściła Ola.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sexy-Sklep
#8 Zapaleniec#

niestety te o które prosiłem nie zostały prawidłowo polączone @nat_not 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sexy-Sklep Tak jak napisałam wyżej, zgłoś sprawę w sposób opisany przez Olę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sexyheels
#10 Popularyzator#

Witam mogę Panią prosić o weryfikację tego pliku ? ponieważ wysłałem go już bardzo dawno temu otrzymałem jedynie informacje że zostafnie zweryfikowany i od tamtej pory cisza pisałem 2x jak się ma sprawa z plikiem i 0 odzewu a warianty jak się wyświetlały źle tak się wyswietlają źle... @nat_not @_HolaOla_ @w_kiwi @ko_alka  Nie może mi tego Pani sama zgłosić tak jak poprzednio szybko Pani sprawe załatwila a ja już czekam tyle czasu i nic. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sexyheels Przykro mi, ale musisz poczekać na odpowiedź, na wszystkie zgłoszenia odpowiedzi są udzielane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sexyheels
#10 Popularyzator#

ja wszystko rozumiem że trzeba poczekać i jest kolejka ale no 4 stycznia został wysłany plik a mamy juz 17 .. mogę prosić o to aby się Państwo dowiedzili czy jest ten plik weryfikowany ?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

sexyheels
#10 Popularyzator#

Dzień dobry mogę prosić o pomoc w połączeniu kolejnych wariantów ? wysłałem zgłoszenia 2 tygodnie temu i dalej czekam na połączenie wariantów mogę prosić aby mi to Pani przyspieszyła jakoś ?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sexyheels przykro mi, że tyle to trwa, ale niestety niewiele mogę zrobić, aby to przyspieszyć. Przypomniałam się w odpowiednim dziale w tej sprawie, mam nadzieje, że to pomoże. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sexyheels
#10 Popularyzator#

dziękuję bardzo bo praktycznie wszystkie oferty znowu w magiczny sposób się rozłączyły... i co teraz mam robić na nowo pliki, przesyłać je i czekać po 2 tygodnie na połączenie ?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sexyheels jeśli dotyczy to tych samych, zgłoszonych już ofert, to nie. Nie przesyłaj proszę kolejnego zgłoszenia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sexyheels
#10 Popularyzator#

Dzień dobry no ale to już chyba jest przesada mija 3 tydzień ... przecież to już jest prawie miesiąc od zgłoszenia ? wcześniej mi Państwo łączyliscie te oferty magicznie same sie rozłączyły i teraz za każdym razem mam sprawdzać wszystkie oferty i ponownie wysyłać wam zgłoszenia i czekać ponad 3 tygodnie na weryfikację ? przecież to jest absurd ;(  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

sexyheels
#10 Popularyzator#

Dzień dobry mogę prosić o dołączenie rozmiar s i m do pozostałych wariantów ? ponieważ weryfikacja mojego zgłoszenie trwa już 2 miesiące i technik twierdzi że warianty są połączone że jest grupa wairnatów zrobiona... ona jest zrobiona tylko rozmiar s i m 10857583140 + 14366132822 się rozłączyły z tej grupy i nie wyświetlają się z pozostałymi rozmiarami proszę o ich dołączenie bardzo mi na tym zależy...  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sexyheels te dwie oferty są połączone z innymi produktami o innych tytułach, dlatego są osobno. 
W wielowariancie te rozmiary sa dostępne, tylko to inne oferty i inne produkty.
10857583140 jest połączony z tym produktem (nazwa: SexyHeels komplet bielizny czarny rozmiar S)
14366132822 jest połączony z tym produktem (nazwa: Komplet bielizny czarny rozmiar M)

A w wariantach mamy:
14366135163  połączona z produktem (nazwa: Komplet SexyHeels CZARNA BIELIZNA EROTYCZNA KOMPLET SEXY czarny S)
14366135007 połączona z produktem (nazwa: Komplet SexyHeels CZARNA BIELIZNA EROTYCZNA KOMPLET SEXY czarny M).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sexyheels
#10 Popularyzator#

ale tutaj Pani mówi o totalnie innej kategori i innych produktach, proszę sprawdzić w wariantach produktowych tych oferty dlaczego S i M został rozłączony i o ich dodanie, 

czarne 

s 10857583140

m 10857666293

l 10857674860

xl 10857676011

 

różowe 

s 13238709073

m 13238709181

l 13238709236

xl 13238709305

"A w wariantach mamy:
14366135163  połączona z produktem (nazwa: Komplet SexyHeels CZARNA BIELIZNA EROTYCZNA KOMPLET SEXY czarny S)
14366135007 połączona z produktem (nazwa: Komplet SexyHeels CZARNA BIELIZNA EROTYCZNA KOMPLET SEXY czarny M)."

oznacz moderatorów

sexyheels
#10 Popularyzator#

Proszę zobaczyć FireShot Capture 4468 - TRZYCZĘŚCIOWY KOMPLET BIELIZNY SEKSOWNY CZARNA BIELIZNA DAMSKA KORON_ - allegro.pl.png @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sexyheels podaj proszę numer zgłoszenia, w którym pisałeś z Doradcą na ten temat? Sprawdzę, co się dzieje z tym zgłoszeniem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sexyheels
#10 Popularyzator#

ten temat został już 3x przekazany do innego opienkuna ja tego nie rozumiem co jest tak trudnego w dodaniu 2 rozmiarów które się odłączyły.? 

41144951 

oznacz moderatorów