anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie nie działa

MAMY ROZWIĄZANIE!
DarkBullet
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj, z dziwnego powodu nie mogę wejść w żadną ofertę sprzedających na Allegro lokalnie,nie mogę również przeglądać historii swoich zakupów z zakładki allegro lokalnie.Wyskakuje za każdym razem komunikat o treści "Coś poszło nie tak".Problem występuje tylko w aplikacji allegro, ponieważ po zalogowaniu się przez przeglądarkę bez problemu mogę przeglądać oferty.Piszę o tym na forum, bo przeglądałem już podobne zgłoszenia innych użytkowników, i również usuwałem ciasteczka, historię przeglądania, pliki podręczne, odinstalowywałem aplikację jednak problem nadal jest taki sam.Nie mam pojęcia czy jest jakaś przerwa techniczna względem aplikacji na telefony czy tylko u mnie teraz występuje ten problem? 

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DarkBullet sprawdziłam to przed chwilą i aplikacja Allegro Lokalnie działa poprawnie. Ponieważ zrobiłeś już podstawowe działania takiej jak reinstalacja aplikacji, poproszę Cię o przesłanie nagrania ekranu (na adres spolecznosc@allegro.pl). W wiadomości podaj proszę link do tego wątku oraz informacje z jakiego systemu i jakiej wersji korzystasz. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Potwierdzam, u mnie także działa.

oznacz moderatorów
DarkBullet
#8 Zapaleniec#

Wysłane

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DarkBullet dziękuję! Konsultuję, co stanowi problem, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
DarkBullet
#8 Zapaleniec#

Dobrze, czekam na odpowiedź, Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
Anna13
#7 Wielbiciel#

U nas ten sam problem. W telefonie aplikacja allegro i allegro lokalne tak samo wybiórczo otwiera aukcje, a w innych kategoriach komunikat coś poszło nie tak.  Problem od wczoraj.

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Anna13 konsultujemy tę sprawę z naszymi developerami. Prosimy o cierpliwość.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
pawelb_80
#1 Nowicjusz#

Witam, podpinam się ... mam ten sam problem zarówno w aplikacji jak i na stronie. Odinstalowanie i zainstalowanie aplikacji na nowo nic nie wiosło. Bardzo proszę o pomoc w tym temacie.

oznacz moderatorów
Anetatomczyk01
#7 Wielbiciel#

W allegro lokalnie wyświetla mi się od paru dni "coś poszło nie tak" i nie mogę sprawdzić zakupu ani wiadomości. Jak to naprawić ? 

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

 

Screenshot_20240829-103911.png

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Anetatomczyk01 @Anna13 @DarkBullet upewnijcie się, że posiadacie najnowszą wersję naszej aplikacji. Aplikacja w wersji 8.84.0 jest bez błędów.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Anna13
#7 Wielbiciel#

Wersja aplikacji Allegro jak widać 8.85.1.

A Allegro Lokalne  wersja 2.2.2

I nadal nie działa

Screenshot_20240829_131300_Gallery.jpgScreenshot_20240829_130959_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Anetatomczyk01 @Anna13 @DarkBullet otrzymałam potwierdzenie problemów związanych z Allegro Lokalnie. Nasi developerzy szukają rozwiązania. Najmocniej Was przepraszam za te utrudnienia, jak również proszę o cierpliwość.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
patlyk
#7 Wielbiciel#

Witam od jakiegoś czasu po wejściu na Allegro Lokalnie wyskakuje mi informacja że poszło coś nie tak i spróbuj później 

oznacz moderatorów
q3qPL
#13 Ambasador#

Dziś sam miałem takie problemy, ktoś na forum też o tym wspominał. To chyba jakiś globalny problem.

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@patlyk @q3qPL proszę Was o doprecyzowanie, czy te problemy w korzystaniu z Allegro Lokalnie dotyczą wersji przeglądarkowej, czy mobilnej?

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
patlyk
#7 Wielbiciel#

Witam tylko na aplikacji nie działa, odinstalowałem zainstalowałem od niowa nie pomogło. Duzo osób ma ten problem. 

oznacz moderatorów
marineo76
#7 Wielbiciel#

Mobilnej 

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@marineo76 ok. Dziękuję za informację. Konsultuję się już z developerami w tej sprawie. Jak tylko otrzymam więcej informacji - dam Wam tutaj znać.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
marineo76
#7 Wielbiciel#

Ok dziękujemy i czekamy na rozwiązanie problemu 

oznacz moderatorów