anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

,,Niestety, nie udało Ci się wygrać tej licytacji'' mimo wygraneJ licytacji na ALLEGRO LOKALNIE

MAMY ROZWIĄZANIE!
look1984
#7 Wielbiciel#

Witam brałem udział w licytacji na Allegro Lokalnie i do ostatniej sekundy moja oferta była najwyższa (zielony napis --w tym momencie twoja oferta jest najwyższa--) nikt mnie nie przebił  bo od razu by czas się wydłużył o kolejne 5 minut. Aukcja sie zakończyła i wyświetlił się komunikat 

--Niestety, nie udało Ci się wygrać tej licytacji--
 
chciałbym dodać ze nie dostałem żadnej informacji email odnośnie przegranej lub wygranej aukcji.
 
I o co w tym chodzi?
 
 
 
oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedawca mógł mieć ustawioną cenę minimalną która była wyższa od oferty jaką złożyłeś ,lub ktoś cię przebił w ostatniej sekundzie .

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@look1984 Oprócz tego co Ci napisał @kolekcjoner608 to na AL dostajesz maila tylko jak wygrasz. Jak przegrasz nie.

oznacz moderatorów
look1984
#7 Wielbiciel#

Z tego co czytałem na Alegro Lokalnie nie ma ceny minimalne. Jeżeli mnie ktoś przebił w ostatniej sekundzie to aukcja by sie wydłużyła o kolejne 5 minut (w zwykłym allegro można przebić w ostatniej sekundzie i aukcja się kończy ale  na Allegro Lokalnie nie ma takiej możliwości).

Jak już pisałem cały czas miałem napis na zielono ze moja oferta jest najwyższa.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@look1984 Podaj numer oferty, w której licytowałeś.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
look1984
#7 Wielbiciel#
Oferta 77d853e1-0692-4554-8b2a-4f9112d23960
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@look1984 W tej ofercie wygrał inny licytujący. Licytacja zakończyła się z kwotą 92 zł.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
rmg-75
#8 Zapaleniec#

czy moderator może odnieść się do mojego postu? "odświeżanie "normalnego" allegro daje tylko tyle, że widzę, że od zakończenia aukcji licznik nabija jeszcze ponad 30 sekund! 30 sekund od zablokowania mi możliwości licytowania! dzięki waszemu pogiętemu systemowi, koło nosa przeleciało mi już kilkadziesiąt ofert! skandal !!!"

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rmg-75 Rozumiem i dziękuję za Twoją opinię, ale takie są zasady działania licytacji. Nie planujemy zmian w tej kwestii. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@look1984 a odświeżałeś stronę?

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@look1984  Raz z uwagi na brak kolejnych licytujących i brak oferty poprzedniego licytującego, wygrałam jedną aukcję.

Kolejna co rusz przedłużała się o 5 minut, przez co doprowadziła mnie do szału i sobie odpuściłam.

Biorąc udział w licytacji, także te na "normalnym" Allegro, trzeba regularnie odświeżać stronę aukcji.

Wiola
oznacz moderatorów
rmg-75
#8 Zapaleniec#

sprawa dla moderatora: odświeżanie  "normalnego" allegro daje tylko tyle, że widzę, że od zakończenia aukcji licznik nabija jeszcze ponad 30 sekund! 30 sekund od zablokowania mi możliwości licytowania! dzięki waszemu pogiętemu systemowi, koło nosa przeleciało mi już kilkadziesiąt ofert! skandal !!! jeszcze doczytam, czy urząd ochrony konsumenta mówi coś w tej kwestii, jeśli nie to pomyślimy o zgłoszeniu sprawy gdzie trzeba... nie pozdrawiam!

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@rmg-75 @Wioletta2701 Zamiast płakać i narzekać na Allegro to zawsze możesz skorzystać z narzędzi, które zalicytują za Ciebie zarówno na Allegro jak i na AL. Zresztą na zwykłym Allegro jak koniecznie chcesz wygrać to wpisujesz wysoka cenę i czekasz czy jest ktoś bardziej zdesperowany. Inaczej się nie da. A na AL takie są uroki licytacji. Kiedys ponad godzinę licytowałem laptop, gdyż był inny chętny i obaj lictowaliśmy w ostatnich minutach przedłużeń. W końcu on odpuścił. także trzeba trochę cierpliwości. Nie wszystko można dostać podane na tacy.

oznacz moderatorów
rmg-75
#8 Zapaleniec#

to nie było pytanie do lokalnego mądrali tylko do moderatora.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@look1984 Szkoda mi "lokalnego zapaleńca" Nie wiem z jakiej przeglądarki korzystasz, ale u siebie widzę licznik, który odlicza wstecz czas do końca aukcji bez konieczności odświeżania strony.

@Wioletta2701 Można napisać bez narzekania. "co rusz przedłużała się o 5 minut, przez co doprowadziła mnie do szału i sobie odpuściłam." Przecież to cytat z Twojego postu. Trzeba trochę cierpliwości jak się się chce wygrać.

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@Ziolko35 Wrzuć na luz. To już nie można napisać, co się na dany temat sądzi? Jakoś radzę sobie świetnie bez automatów licytujących za mnie. Wygrałam ostatnio dwie licytacje na normalnym Allegro osiągając super wynik.

Wiola
oznacz moderatorów