anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja

Szymoox
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem produkt na allegrolokalnie oznaczony jako w pełni sprawny, po dojściu okazało się że tak nie jest. Chcę go zwrócić, dzwoniłem do sprzedającego i powiedział że w takim razie mam mu to wysłać i wtedy zwróci mi pieniądze. Co jeżeli po tym jak mu to odeśle ten nie zwróci pieniędzy? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

br.
#21 Demiurg#

@Szymoox  Na razie masz mu odesłać więc odeslij nie kombinuj.  Na sprawdzenie przedmiotu i odesłanie pieniędzy lub sprawnego przedmiotu sprzedający ma 14 dni, więc wtedy będziesz się martwił gdy nie odesle, gdy zapomni.

Napiszesz tutaj coś na pewno doradzimy

oznacz moderatorów

Szymoox
#7 Wielbiciel#

Czyli mam mu tą paczkę wysłać, tylko dalej wszystko będzie na gębe powiedziane więc teoretycznie równie dobrze może poprostu nie odesłać kasy

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jako kupujący masz oręż zwany allegro protect który w razie problemów Ci pomorze .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Odeslij na jego odres a centrum wiadomosci wyslij mu wiadomosc ze zgodnie z ustaleniami odsylam towar na reklamacje i podaj nr przesylki i zad masz kryty 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Nic nie jest na gębę, zakup  i płatność jest zapisana na twoim koncie Allegro, na wysyłkę jakiś kwit czy  etykietę będziesz miał.  Na wszystka są dokumenty.

Oczywiście że jeśli nie wyślesz problemu też nie będzie, zostaniesz z uszkodzonym przedmiotem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Szymoox Udokumentuj to jakoś bo zostaniesz bez kasy i towaru, jest to prywatny sprzedajacy. Ja się zgadza na zwrot to musi Ci zwrócić kasę, jeżeli chce żebyś odesłał na reklamację to musisz odesłać, możesz prosić o pomoc Allegro, otwierasz dyskusję i tam pomoc Allegro a sprzedajacy ma 24godz. na odpowiedź: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów