anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, ten sam sprzedawca co sprzedawał i miał błędny opis wrócił o stworzył nowe konto

MAMY ROZWIĄZANIE!
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Witam, ten sprzedający zmienił nazwę tylko, wcześniejsze jego nazwa na allegro lokalnie była "minecraftsklepv1"
Te same dwie oferty, ten sam opis, To jest ten sam użytkownik co allegro zablokowało konto.
Proszę o szybkie zablokowanie konta, to jest ta sama osoba co wcześniej ja zgłaszałem i konto sprzedawcy zostało zablokowane, a dowód to można znaleźć w mojej historii dyskusji i  moich tematów co stworzyłem tu, by znów ktoś inny nie musiał mieć tych problemów z tym sprzedawcą i by czekał tydzień na zwrot pieniędzy.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/grand-theft-auto-gta-5-v-klucz-pl-pc-riv

https://allegrolokalnie.pl/oferta/grand-theft-auto-gta-5-v-klucz-pl-pc

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Filippooooooooo Dzięki za zgłoszenie! Wskazane konto zostało już zablokowane. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Ale czy te nowe?

oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

"DAWID (smfreight)" To jest te jego konto

oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Filippooooooooo Konto jest pod naszą obserwacją. Odpowiedni zespół je weryfikuje. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Witam, niestety znów sprzedawca stworzył konto i znów sprzedaje on to będzie robił w to nieskończoność, nie da się IP zablokować czy coś czy może numer @w_kiwi 

oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Filippooooooooo dziękuję, sprawdziliśmy to konto, ale na razie otrzymało ono zgodę działu bezpieczeństwa na dalszą działalność. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Ale przecież wy już te konto zablokowaliście 2 razy a on cały czas tworzy to on już prawa nie ma kontynuowania działalności, to jest wszystko złe, on wszystkich kupujących w trąbę robi, sam na swojej skórze się przekonałem, a niech go szlag trafi

oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Ale jak kupię tę ofertę i znów będzie taka sama sytuacja jak na początku że nie podał klucza, tylko podał używanego, a później podał konto nowe a później zmienił dane logowania email i hasło to będę mógł go znów zgłosić i jego konto zostanie znów zablokowanie czy po tym znów dostanie zgodę działu bezpieczeństwa na dalszą działalność ???

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Filippooooooooo dopóki taka sytuacja rzeczywiście nie nastąpi, nie możemy tego zakładać. Sprzedający wyjaśnił swoją sprawę na innym koncie i otrzymał zgodę działu bezpieczeństwa transakcji na dalszą działalność. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Wyjaśnił ze zrobił kogoś w butelkę, zmienił dane do logowania się do gry i że podał używany klucz a chociaż w opisie piszę coś innego, ciekawe dobrze, już w to nie będę wnikał, ale nie zdziwcie się że znów ktoś mógłby zgłosić go.

Pozdrawiam serdecznie.

oznacz moderatorów