anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w numizmatyce znikły z listy Czechy i Słowacja?

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dlaczego w numizmatyce znikły mi z listy państw Czechy i Słowacja? Do tej pory nie miałem problemu z wystawianiem pozycji z tych państw ale dziś chcąc wystawić nie widzę takiej możliwości a nie mam zamiaru wystawiać w podkategorii "pozostałe" ze względu na małą popularność tej podkategorii i wielkie prowizje. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  coś może wiecie w tym temacie?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Czy moje pytanie jest zbyt trudne czy tylko uważacie że nie warto na nie odpowiedzieć? Czekam już dwa dni i czuję się zlekceważony . Od nas wymagacie szybkich odpowiedzi i ja też bym chciał jakąś dostać .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Przepraszam, że czekałeś na odpowiedź. Co dokładnie masz na myśli? W kategorii Numizmatyka parametr Czechy i Słowacja jest dostępny.

Zrzut ekranu 2023-04-7 o 09.57.19.png

Podaj proszę więcej szczegółów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Zapewne chodzi o to, że przedtem Czechy i Słowacja znajdowały się (zgodnie z logiką) w dziale Europa, a teraz zostały "wyprowadzone" do głównego działu numizmatyka, przez co trudniej je namierzyć - zwłaszcza jeśli korzysta się np. z funkcji "wystaw podobną" lub z programu do wystawiania aukcji.

Zapewne jest to związane z otwarciem Allegro w Czechach - ale de facto mija się z celem, bo sprzedaż "kolekcji" w CZ została przez Was storpedowana na starcie poprzez obowiązkową produktyzację.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ko_alka , to co napisał @TomBanknoter ma sens , zobacz :

Czechy i słowacja.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Nowy ład - Allegro już się przygotowało - jak nigdy przed szeregiem 🤣🤣🤣 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash @TomBanknoter @kolekcjoner608 Skonsultowałam to z opiekunem kategorii i rzeczywiście w styczniu podkategorię Czechy i Słowacja wyniesiono o poziom wyżej bezpośrednio pod Numizmatykę. 

Jest to związane z trwającymi obecnie przebudowami w kategorii, które mają na celu jej uproszczenie. Dodatkowo dążymy do uniwersalizacji drzewa kategorii, aby podobna struktura była dostępna na wszystkich rynkach. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ko_alka czyli Czechy i Słowacja już nie będą w Europie??  Brzmi jak brzmi.... ale u was to raczej mało co mnie dziwi...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Polska obecnie też jest bezpośrednio pod Numizmatyką zamiast w podkategorii Europa. Ja wiem, zgadzam się z Tobą — wygląda to teraz nieciekawie, ale po przebudowie będzie lepiej. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@ko_alka  Polska to akurat zawsze tak była umiejscowiona. Jest to zresztą zgodne z zasadą stosowaną w działach kolekcjonerskich na większości światowych serwisów, że kraj ojczysty - jako najchętniej zbierany - jest osobną kategorią

oznacz moderatorów