anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[19.02] Zamówienia mają status opłacone ale nie widać danych klienta i paczek w menagerze

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

witam jest błąd na allegro  nowe zamówienia mają status opłacony  ale nie widać danych do wysyłki i przesyłek w manager paczki impost tak samo zamówienia nie ściągają się w shop gołd mają status rozpoczęty ma ktoś tak ?

oznacz moderatorów
336 ODPOWIEDZI 336
bobomio
#8 Zapaleniec#

Ja także mam ten problem, nie pobiera danych wysyłkowych. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
iBork
#9 Pomysłodawca#

the same

oznacz moderatorów
_C3C_
#9 Pomysłodawca#

u mnie również to samo

oznacz moderatorów
marekklima
#8 Zapaleniec#

u mnie tez to sam Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: musi pasować do wyrażenia [A-Z]{2}

oznacz moderatorów
_C3C_
#9 Pomysłodawca#

nie mogę wysłać paczki nie pobiera danych

oznacz moderatorów
MMGsc
#8 Zapaleniec#

U nas ten sam problem, cały czas nie można zrealizować zamówień.

oznacz moderatorów
dotszrot-pl
#4 Eksplorator#

U mnie ten sam problem, na infolinii inpost kazali wysłać "ręcznie" i zrobić reklamacje, a teraz odrzucają mi reklamację jako niezasadną.

oznacz moderatorów
WWCARE
#8 Zapaleniec#

Drogie Allegro. A może by tak uczciwie na głównej stronie wstawić ramkę, że mogą pojawić się opóźnienia w dostawie z powodu awarii. Jak zwykle cały hejt za opóźnienia w dostawach spadnie na nas sprzedawców. Jeśli otrzymamy negatywne oceny to jak zwykle ich nie anulujecie stwierdzając, że kupujący ma prawo do opinii.
Działajcie uczciwie proszę.

oznacz moderatorów
brakestop
#13 Ambasador#

Obdzwaniam klientów, żeby NEGATYWA nie było.

Maja to gdzieś ...

To mój problem.

Nie ich .......................................................

oznacz moderatorów
Doschrupania
#9 Pomysłodawca#

Czy u Was też dzisiaj występuje błą∂ z importem paczek zamówinych na allegro przez inpost paczkomaty?

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Chyba jakaś większa awaria bo u mnie też właśnie wpadło zamówienie ale w managerze inpost nie ma nic.

oznacz moderatorów
Luna_dla_ciebie
#7 Wielbiciel#

Nie mogę nadać paczek poprzez INPOSTA wskakuje mi komunikat "nie ma takiego zakupu na allegro" i nie pobiera mi numeru tel. do klienta. 

Przykładowy nr. zamówienia nr: nr: 14563876433

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Mam to samo, menedżer paczek InPostu nie znajduje transakcji (jakieś 15 minut temu jeszcze działało). zresztą dotyczy także przesyłek innych operatorów. Na liście zamówień brak ikonki dla dodania numeru przesyłki. Przykładowy DI wpłaty

e9e17a89-cf22-11ee-8040-31f0da4bdb06

oznacz moderatorów
Adriatech
#7 Wielbiciel#

NIE MOGĘ NADAĆ PACZKI DPD, WYSKAKUJĄ NASTĘPUJĄCE KOMUNIKATY:

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: musi pasować do wyrażenia [A-Z]{2}

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: Pole nie może być puste
CO TO ZNACZY? PROSZĘ O POMOC

 

oznacz moderatorów
dekorstar
#7 Wielbiciel#

Mamy ten sam problem, widocznie allegro coś pozmieniało, brak widoczności adresów dostawy z allegro DPD kurier

oznacz moderatorów
Lucjan2005
#8 Zapaleniec#

Nie mogę wydrukować etykiety na wysyłkę Allegro One Kurier wyskakuje napis ;

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: Pole nie może być puste

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: musi pasować do wyrażenia [A-Z]{2}

Wszystkie dane odbiorcy mam wpisane

oznacz moderatorów
Goball
#7 Wielbiciel#

Cześć,

czy ktoś z Was ma też problem z nadaniem paczkomatów smart? Od rana wszystko działało poprawnie, a przed 12 wszystko się posypało. Zamówienie wpada normalnie, płatność również, ale wchodząc w "zamówienia" na allegro, dane dostawy są puste, widnieje tylko paczkomat, który klient wybrał. Logując się na paczkomaty.pl również te zamówienia nie widnieją. Mogę nadać je ręcznie, ale niestety wtedy usługa smart nie zadziała. Przy każdej próbie nadania przesyłki pojawia się taki komunikat: (status: 0 - {"status":400,"error":"validation_failed","message":"There are some validation errors. Check details object for more info.","details":{"receiver":[{"email":"allegro_order_not_found"}]}}), czy to jakiś problem po stornie allegro?

oznacz moderatorów
CarpolSklep
#9 Pomysłodawca#

Wszyscy mamy ten problem.

oznacz moderatorów
Goball
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za szybką odpowiedź!!
W takim razie czekam spokojnie na rozwiązanie sprawy.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
BikeOutlet_pl
#10 Popularyzator#

chyba zaczęło zaciągać

oznacz moderatorów