anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja Urlopu

MAMY ROZWIĄZANIE!
DanutaKrol555
#9 Pomysłodawca#

Dzień Dobry 

Chciałbym zaplanować urlop , dawno tego nie robiłem i nie mogę znaleźć miejsca gdzie można to zrobić . Proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
DanutaKrol555
#9 Pomysłodawca#

A gdzie można ją znaleźć ?? 

 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@DanutaKrol555 

No przecież @Client:44052296 podał Ci link. Wystarczy go wcisnąć! To na pomarańczowo.

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Ale tam i tak nie podasz daty zakończenia urlopu, kupujący nie zobaczą informacji o urlopie. Pop prostu znikasz z Allegro

oznacz moderatorów
DanutaKrol555
#9 Pomysłodawca#

Hmm to nie jest tak jak kiedyś ze była informacja ze sprzedający w takim a takim okresie ma urlop , tylko po prostu do czasu dezaktywacji urlopu mnie nie ma ?

oznacz moderatorów
Reverie73
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Chciałem ustawić przerwę w sprzedaży z powodu urlopu, dopiero teraz zapoznałem się ze zmianami wdrożonymi w tym temacie, ale stwierdzam, że to jest bardzo niekorzystne rozwiązanie. Sama idea, że sprzedaż jest na jakiś okres zawieszona jest w porządku w porównaniu do poprzedniej opcji urlopu, ale absolutnie nie powinno być tak, że znikają oferty sprzedającego. Przecież wielu kupujących szuka towaru wcześniej, "wrzuca" do obserwowanych, porównuje, a tutaj pozbawia się ich tej opcji, bo moje oferty formalnie przestaną istnieć. Nie pojawia się informacja, dla uspokojenia klientów, że Sprzedający zawiesił sprzedaż tymczasowo z powodu urlopu i kiedy ją odwiesi. W ten sposób można stracić nie tylko skonsternowanych/wkurzonych? stałych klientów, ale też będą koszty utraconych korzyści z tytułu pozyskania nowych klientów. Uważam, że oferty absolutnie powinny się wyświetlać, a jedynie powinna być zablokowana opcja dokonywania zakupów z informacją, że Sprzedający ma urlop od - do...

oznacz moderatorów
DanutaKrol555
#9 Pomysłodawca#

Coś w tym jest ... opcja całkowitego zniknięcia ofert podczas urlopu nie jest dobrym pomysłem . Wielokrotnie korzystałem jeszcze na starych zasadach był problem tylko taki ze mało który kupujący widział ze użytkownik jest na urlopie dlatego wciaz kupowali i potem były pretensje ze towar nie jest wysłany w terminie

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Reverie73 dziękuję za Twoją sugestię, przekazałam ją do osób, które zajmują się tą funkcją. Jeśli wprowadzone zostaną zmiany, na pewno damy Wam znać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
dragon416
#8 Zapaleniec#

Czy będzie można ustawić urlop ?bez wygaszania aukcji, obecna opcja nie jest dobrym rozwiązaniem. Bardzo proszę o informację 

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@dragon416 

Nie licz na to.

Ułowiłaby to życie sprzedawcom, a przecież Allegro nie zniży się do tego

oznacz moderatorów
akcesoriazagrosz
#9 Pomysłodawca#

kupujący by musiał napisać do allegro to by takie zmiany wprowadzili od razu 😄

oznacz moderatorów
ADM_media
#11 Animator#

czy coś już wiadomo? Ta "przerwa" to jakiś kolejny wasz debilny pomysł, ktoś kto to wprowadził powinien być wywalony z roboty na zbity pysk, proszę o przywrócenie urlopów tak jak były, dlaczego jak zwykle psujecie coś co działało dobrze?

"

Jak obecnie działa opcja Urlop

Po ustawieniu Urlopu kupujący widzą nad Twoimi ofertami komunikat o nieobecności sprzedającego i wydłużonym czasie wysyłki. Nadal mogą jednak składać nowe zamówienia i zadawać pytania. Masz obowiązek na nie odpowiedzieć i zrealizować złożone zamówienia, aby nie wpłynąć negatywnie na jakość swojej sprzedaży. Możesz też ręcznie zakończyć oferty i wznowić je po powrocie z urlopu."

oznacz moderatorów
ADM_media
#11 Animator#

coś wiadomo w temacie? Powoli sezon urlopowy się zaczyna nie chciałbym aby oferty był wyłączone bo w tym momencie tracimy jak i klientów tak i "obserwujących". Kiedy przywrócicie stary urlop? I co za łeb wpadł na ten pomysł aby to zmienić?

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
DanutaKrol555
#9 Pomysłodawca#

Hmm .. Nie wiem jak przywołać moderatora do odpowiedzi..

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ADM_media Nie planujemy w najbliższym czasie przywrócenia urlopu we wcześniejszej formie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ADM_media
#11 Animator#

**piiip**iście, gratulacje dla tego nieudacznika, który zrobił burdel z czymś co działało. Wasze działy do rozwoju allegro muszą być dumne i bardzo inteligentne.

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Piękny przykład na to jak Allegro dba o sprzedawców i gdzie ich ma...

oznacz moderatorów