anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja Urlopu

MAMY ROZWIĄZANIE!
DanutaKrol555
#9 Pomysłodawca#

Dzień Dobry 

Chciałbym zaplanować urlop , dawno tego nie robiłem i nie mogę znaleźć miejsca gdzie można to zrobić . Proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31
Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
DanutaKrol555
#9 Pomysłodawca#

A gdzie można ją znaleźć ?? 

 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@DanutaKrol555 

No przecież @Client:44052296 podał Ci link. Wystarczy go wcisnąć! To na pomarańczowo.

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

Ale tam i tak nie podasz daty zakończenia urlopu, kupujący nie zobaczą informacji o urlopie. Pop prostu znikasz z Allegro

oznacz moderatorów
DanutaKrol555
#9 Pomysłodawca#

Hmm to nie jest tak jak kiedyś ze była informacja ze sprzedający w takim a takim okresie ma urlop , tylko po prostu do czasu dezaktywacji urlopu mnie nie ma ?

oznacz moderatorów
Reverie73
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Chciałem ustawić przerwę w sprzedaży z powodu urlopu, dopiero teraz zapoznałem się ze zmianami wdrożonymi w tym temacie, ale stwierdzam, że to jest bardzo niekorzystne rozwiązanie. Sama idea, że sprzedaż jest na jakiś okres zawieszona jest w porządku w porównaniu do poprzedniej opcji urlopu, ale absolutnie nie powinno być tak, że znikają oferty sprzedającego. Przecież wielu kupujących szuka towaru wcześniej, "wrzuca" do obserwowanych, porównuje, a tutaj pozbawia się ich tej opcji, bo moje oferty formalnie przestaną istnieć. Nie pojawia się informacja, dla uspokojenia klientów, że Sprzedający zawiesił sprzedaż tymczasowo z powodu urlopu i kiedy ją odwiesi. W ten sposób można stracić nie tylko skonsternowanych/wkurzonych? stałych klientów, ale też będą koszty utraconych korzyści z tytułu pozyskania nowych klientów. Uważam, że oferty absolutnie powinny się wyświetlać, a jedynie powinna być zablokowana opcja dokonywania zakupów z informacją, że Sprzedający ma urlop od - do...

oznacz moderatorów
DanutaKrol555
#9 Pomysłodawca#

Coś w tym jest ... opcja całkowitego zniknięcia ofert podczas urlopu nie jest dobrym pomysłem . Wielokrotnie korzystałem jeszcze na starych zasadach był problem tylko taki ze mało który kupujący widział ze użytkownik jest na urlopie dlatego wciaz kupowali i potem były pretensje ze towar nie jest wysłany w terminie

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Reverie73 dziękuję za Twoją sugestię, przekazałam ją do osób, które zajmują się tą funkcją. Jeśli wprowadzone zostaną zmiany, na pewno damy Wam znać. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
dragon416
#8 Zapaleniec#

Czy będzie można ustawić urlop ?bez wygaszania aukcji, obecna opcja nie jest dobrym rozwiązaniem. Bardzo proszę o informację 

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

@dragon416 

Nie licz na to.

Ułowiłaby to życie sprzedawcom, a przecież Allegro nie zniży się do tego

oznacz moderatorów
akcesoriazagrosz
#9 Pomysłodawca#

kupujący by musiał napisać do allegro to by takie zmiany wprowadzili od razu 😄

oznacz moderatorów
ADM_media
#11 Animator#

czy coś już wiadomo? Ta "przerwa" to jakiś kolejny wasz debilny pomysł, ktoś kto to wprowadził powinien być wywalony z roboty na zbity pysk, proszę o przywrócenie urlopów tak jak były, dlaczego jak zwykle psujecie coś co działało dobrze?

"

Jak obecnie działa opcja Urlop

Po ustawieniu Urlopu kupujący widzą nad Twoimi ofertami komunikat o nieobecności sprzedającego i wydłużonym czasie wysyłki. Nadal mogą jednak składać nowe zamówienia i zadawać pytania. Masz obowiązek na nie odpowiedzieć i zrealizować złożone zamówienia, aby nie wpłynąć negatywnie na jakość swojej sprzedaży. Możesz też ręcznie zakończyć oferty i wznowić je po powrocie z urlopu."

oznacz moderatorów
ADM_media
#11 Animator#

coś wiadomo w temacie? Powoli sezon urlopowy się zaczyna nie chciałbym aby oferty był wyłączone bo w tym momencie tracimy jak i klientów tak i "obserwujących". Kiedy przywrócicie stary urlop? I co za łeb wpadł na ten pomysł aby to zmienić?

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
DanutaKrol555
#9 Pomysłodawca#

Hmm .. Nie wiem jak przywołać moderatora do odpowiedzi..

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ADM_media Nie planujemy w najbliższym czasie przywrócenia urlopu we wcześniejszej formie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
ADM_media
#11 Animator#

**piiip**iście, gratulacje dla tego nieudacznika, który zrobił burdel z czymś co działało. Wasze działy do rozwoju allegro muszą być dumne i bardzo inteligentne.

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

Piękny przykład na to jak Allegro dba o sprzedawców i gdzie ich ma...

oznacz moderatorów