anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowany zakup

MAMY ROZWIĄZANIE!
promax_market
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, mam taka sytuację. W zamówionych widniało zamówienie, które miało status : OPŁACONE. Przygotowaliśmy paczkę, nadaliśmy za pomocą managera paczek inpost. Paczka wysłana. Teraz oglądam zamówienia z dnia dzisiejszego i widzę przy tym zamówieniu, że PŁATNOŚĆ ANULOWANA i zwrócona prowizja. Tylko, że jak to jest możliwe, że klient anulował płatność, jak paczka została już wysłana. Czyli w efekcie nieopłacił, a paczka jest do niego w drodze. Co zrobić w takiej sytuacji dalej?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@promax_market Podaj mi proszę numer tego zamówienia. 🙂

Jeśli nie zmieniłeś statusu paczki, to klient mógł anulować zamówienie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
promax_market
#9 Pomysłodawca#

e73fc6c0-9792-11ee-ac60-3f06995e14ba

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Płatność anulowana czy zakup anulowany?

oznacz moderatorów
promax_market
#9 Pomysłodawca#

Zawsze na bieżąco zmieniam status na w realizacji. Chyba jak jest w realizacji, to nie może anulować? To zamówienie było z wczoraj, czyli na pewno kliknęłam W REALIZACJI, bo tak jak napisałam robię to na bieżąco, jak wpadają zamówienia na telefonie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@promax_market To zamówienie ma status "anulowane", płatność również nie przeszła (klient próbował opłacić zamówienie BLIKiem o 20:32, ale z niepowodzeniem i dlatego o 20:38 płatność zmieniła swój status z "PENDING" na "CANCELLED") 

Sprawdziłam, że ten klient złożył u Ciebie kolejne zamówienie 59b9f590-9793-11ee-a189-63b79a65f74f kilka minut później. I to zamówienie nie jest anulowane, jest opłacone i jest w drodze do klienta. Sprawdź to sobie, bo pewnie stąd Twoje wątpliwości. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
promax_market
#9 Pomysłodawca#

Ok, pięknie dziękuję. Faktycznie. Dlatego miałam na spisie, ze wysłane i coś mi tu nie pasowało. Dzisiaj cięzki dzień pakowania. Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@promax_market Jasne, polecamy się na przyszłość 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
promax_market
#9 Pomysłodawca#

2023-12-11_15-39-52.jpg

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zamieszałeś!

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Zmień ustawienia, żeby po wygenerowaniu etykiety zmieniał się status zamówienia na wysłane. Proste i pomylić się nie można.

oznacz moderatorów
promax_market
#9 Pomysłodawca#

Tak mamy, dlatego moje zdziwinie było, że jak mógł anulować jak statusy były juz po wysłaniu. Ale moja pomyłka. Faktycznie było drugie zamówienie poprawne. Zamykam temat. Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów