anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne wznawianie oferty (2 pytania, konto niefirmowe)

MAMY ROZWIĄZANIE!
tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Dobry wieczór, mam 2 pytania:

1. Przy zaznaczeniu opcji Automatyczne wznawianie oferty, jak rozumiem, jeśli nie sprzedam w ciągu określonej liczby dni, to po zaznaczeniu tej opcji oferta wznowi się automatycznie. Ale co jeśli sprzedam, to też się wznowi?

Spoiler
(teraz, po głębszym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że chyba się nie w wznowi, to by było trochę bez sensu, ale wolę zapytać, bo już nie takie rzeczy widziałem w systemie Allegro)

2. Czy z punktu widzenia sprzedawcy, lepiej jest wystawiać na 3 dni, czy na 30 dni. Chodzi mi o to, czy te na 3 dni jakoś są oznaczane jako NOWE (jak niegdyś) albo lądują gdzieś na górze listy aukcji, czy może w jakikolwiek inny sposób mają przewagę nad tymi wystawianymi na 30 dni?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przewagę na listingu mają te które dodatkowo opłacisz (wyróżnienie ,promowanie) . Oznaczenia typu NOWOŚĆ też nie są za darmo. 

oznacz moderatorów
tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Dzięki! No to jadę z 30 dniowymi w takim razie.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tylko_ksiazki Jeśli wybierzesz opcję automatycznego wznawiania, niezależnie od tego czy w ofercie doszło do sprzedaży czy nie, wznowi się ona z liczbą przedmiotów, z którą ją wystawiłeś. Zgodnie z komunikatem w formularzu:

nat_not_0-1667459954201.png

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

a czy wznowienie będzie płatne czy bez opłaty?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@katarzynab1712 Sama opcja automatycznego wznawiania nie jest płatna. 

Przy automatycznym wznowieniu naliczają się jednak opłaty za wystawienie (jeśli obowiązują w danej kategorii) i opcje dodatkowe aktywne w tej ofercie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

 Dzięki wielkie za odpowiedź. Aczkolwiek nie spodziewałem się tego. Musze poodznaczać te zaznaczone do wznowienia automatycznie, bo będzie katastrofa.

oznacz moderatorów