anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd w opisie wyceny przesyłania pliku

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sanheshangwu
#7 Wielbiciel#

Chcę skorzystać z formularza do wgrywania produktów partiami.Opis oferty składa się z tekstu i zdjęć, ale wielokrotnie pokazuje się, że opis oferty jest niezgodny z dokumentem Allegro.Gdzie mam się udać, aby zobaczyć tę część dokumentu, lub jak mogę pomyślnie przesłać produkt?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Nie znamy szczegółów które są niezgodne z "dokumentem", tu masz opisane jak to robić: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-ofert-z-pliku

oznacz moderatorów
Sanheshangwu
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za odpowiedź.W tej chwili chcę użyć pliku do przesłania oferty, ale wiele razy mi się nie udało.Część opisu składa się z tekstu i zdjęć.Może jak mogę to pomyślnie przesłać? Czy istnieją wymagania dotyczące znaczników kodu lub przykłady szablonów?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Sanheshangwu szablon znajdziesz tutaj wybierając opcję "nie mam pliku". W pliku znajdziesz kilka arkuszy, a w jednym z nich szczegółowa instrukcja uzupełniania danych. Zachęcam Cię do zapoznania się z artykułem na temat wystawiania ofert z pliku. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Sanheshangwu
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.Chciałbym wiedzieć, czy obecna platforma allegro umożliwia przesyłanie opisów ofert ze zdjęciami w postaci plików?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Sanheshangwu przykro mi, jednak obecnie nie ma takiej opcji. Pliki możesz dodawać jedynie w formularzu wystawiania. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów