anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

Client:111349304
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór,

 

Chciałbym zadać pytanie dotyczące blokady konta. Kilka lat temu, około trzech lat miałem 14-15 lat , popełniłem błąd, gdyż oszukiwałem osoby na Allegro lokalne będąc  jeszcze młodym i nieświadomym konsekwencji. Zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji i bardzo żałuję swojego postępowania i poszkodowanemu pół roku temu oddałem pieniądze.

Obecnie mam 17 lat i planuję rozpocząć działalność w dropshippingu na allegro, aby uczciwie zarobić pieniądze na przyszłość. Chciałbym zapytać, czy blokada konta jest bezterminowa, czy istnieje możliwość jej zdjęcia? Jeśli tak, co powinienem zrobić, aby spełnić wymagania do jej zniesienia?

Bardzo mi zależy na tej sprawie i jestem gotów podjąć wszelkie kroki, aby naprawić swoje błędy.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Seweryn

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:111349304 Trzeba poprosić o pomoc nasze miłe Panie > tylko one  mogą Ci coś podpowiedzieć >  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Poczytaj sobie posty tu na forum na temat weryfikacji kont dropschopingowów.  I nie ładuj się w to bez naprawdę gruntownego zapoznania z z tym tematem. Młody jesteś, naprawdę szkoda sobie narobić kłopotów.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:111349304 na te pytania może Ci odpowiedzieć wyłącznie dział bezpieczeństwa, więc zachęcam do kontaktu przez formularz kontaktowy tutaj.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów