anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak aktualizacji wizyt na koncie

CalaPrzyjemnoscc
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, nie mam aktualizacji odwiedzin na żadnym z rynków, czy jest jakiś problem techniczny czy naprawdę mam zerową konwersje :s 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@CalaPrzyjemnoscc  Wygląda na to, że wyniki aktualizują się raz na dobę. Ja wczoraj cały dzień miałem 0 na nowo wystawionym atrakcyjnym produkcie, a dziś rano było 25 - i przez cały dzień się nie zmienia, mimo że przez ten czas doszło 5 obserwujących

oznacz moderatorów

CalaPrzyjemnoscc
#9 Pomysłodawca#

No nie wiem.. się boje, że coś jest nie tak. zero wizyt wgl na koncie a dzisiaj żadnych na produktach. Poczekam, zobaczę wieczorem jeszcze. Ale zawsze miałam aktualizacje po godz 7 rano

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@CalaPrzyjemnoscc Nie odnotowaliśmy żadnej awarii w tym temacie. Zapewne to chwilowe opóźnienie w aktualizacji danych. Proszę, zaczekajmy do jutra i daj znać, jeśli nic się nie zmieni.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

CalaPrzyjemnoscc
#9 Pomysłodawca#

Dobrze, poczekam.. i dam znać 🙂

oznacz moderatorów

AYA-PL
#9 Pomysłodawca#

U mnie ten sam problem. Nie wyświetlają się statystyki zamówień, liczby odwiedzin z wczoraj (31.07). Mam wrażenie, że to mocno wpłynęło na dzisiejszą sprzedaż - negatywnie 😞 Proszę o zajęcie się sprawą

oznacz moderatorów

CalaPrzyjemnoscc
#9 Pomysłodawca#

😞 też mam takie odczucie.

oznacz moderatorów

CalaPrzyjemnoscc
#9 Pomysłodawca#

Wszystko wróciło do normy, wieczorem pojawiły się statystyki a teraz już normalnie rano są aktualizacje 🙂 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@CalaPrzyjemnoscc Świetnie! W razie czego dawaj znać. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

CalaPrzyjemnoscc
#9 Pomysłodawca#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  może coś wiecie? 🙂 zweryfikujecie? 🙂

 

oznacz moderatorów