anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę nie sprzedać konkurencji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
sklep201g
#7 Wielbiciel#

Witam, konkurencyjna firma na allegro wykupuje mi towar zamawiając po 40zł( 4sztuki)  20 paczek i tak codziennie. A sami sprzedają  dużo drożej ode mnie. Czy to legalne? Blokują moją tańszą ofertę sami sprzedają dużo drożej.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
aragil
#15 Entuzjasta#

@sklep201g Wystawiłeś towar żeby sprzedawać czy jak?

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@sklep201g 
Powinieneś się cieszyć, że sprzedajesz w hurcie po cenach ustalonych przez siebie jako detaliczne.
Jeżeli można sprzedawać: to samo, tak samo, ale drożej - to dlaczego Ty tego nie robisz ?
A może Oni coś dodają od siebie ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Dobrze wylicz czy nie tracisz na tym.

Jeśli np. oferta jest promowwna to prowizja jest wyższa plus koszty Smarta, może konkurencja wykańcza Ciebie, 

Czy na pewno dobrze wyliczyłes koszty?

Może konkurencji skończył się towar, nadal jest popyt i zaopatruje się u Ciebie, to dobrze, że oni zarabiają i ty zarabiasz. 

Może wystawia ci np. 200 negatywów za każdą transakcję jeden.

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Halfrunt 
może konkurencja wykańcza Ciebie

Czym ?
Hurtowymi zakupami w cenach detalicznych ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@A3dam no proszę Ciebie, cena 1,69 detaliczna? Wg Ciebie?

Nie podejmę z taba dyskusji.

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Halfrunt 

cena 1,69 detaliczna? Wg Ciebie?

Nie podejmę z taba dyskusji.


Dyskusja na Allegro źle się kojarzy.
Znam produkty, które w detalu kosztują nawet mniej ...
Jeżeli Autor wątku ma źle policzony biznes (z jakichkolwiek powodów) - to sam się "wykańcza", a nie konkurencja.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

@sklep201g Liczyłeś ile zarabiasz przykładowo w tej ofercie uwzględniać prowizje od kosztów wysylki?  https://allegro.pl/oferta/przewod-linka-plaska-omyp-2x0-75-1mb-biala-10978759503

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@sklep201g Nie możesz odmówić sprzedaży konkurencji. Aukcje Allegro mają charakter otwarty, więc każdy może dokonać zakupu.

oznacz moderatorów
baldes
#9 Pomysłodawca#

Jakoś MediaMarkt może i Allegro z tym nic nie robi ...

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Podnieś cenę to albo zaczniesz zarabiać albo przestana kupować 😀

oznacz moderatorów
betizdaleka
#9 Pomysłodawca#

.Kurcze...chciał bym mieć takie problemy. Że też u mnie konkurencja nie wykupuje towaru. Musisz mi zdradzić patent na takie akcje 🙂

oznacz moderatorów
upwards
#10 Popularyzator#

Ja też chętnie poznam te tajniki sprzedaży konkurencji 🙂

oznacz moderatorów