anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy pamiętasz aby wysłać paczkę?

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

A czy drogie allegro pamięta aby wyłączać te głu.pie komunikaty na czas dłuższych przerw w pracy kurierów??? Taaa kupił sobie gość paterkę 2go przed wieczorem. Już drugi komunikat odnośnie jej wysłania dostałam... Jaka różnica czy do poniedziałku poleży u mnie czy w paczkomacie???

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Czasem w sobotę zabierają i w poniedziałek jest już w dostarczeniu..

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Prawda ,moje wszystkie przesyłki złożone w paczkomacie do soboty rano zostały przez kuriera odebrane (bez nadań weekendowych) . Kurier przywożąc przesyłki z sortowni z dnia poprzedniego zazwyczaj musi wyjąć i zeskanować te złożone bo inaczej nie ma miejsca.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Prawda i nie prawda. Normalnie byś miał rację i normalnie nadałabym to do soboty południa. Ale w tę sobotę inpost paczek nie rozwoził, specjalnie sprawdzałam. Czyli nie zależnie od tego czy nadałabym je 2g0, 4tego, dzisiaj rano czy dzisiaj po południu paczki i tak dzisiaj trafią na sortownię, jutro rano z niej wyruszą i dotrą do klienta popołudniu/wieczorem. Przynajmniej u mnie bez różnicy o której kurier zabierze, z sortowni dalej zawsze następnego dnia rano ruszają. A tych komunikatów już kilka miałam i wkurzają. 

oznacz moderatorów