anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego po zmianach nie mogę wybrać opcji BEZ PODJAZDU KURIERA (wysyłam z allegro)

MAMY ROZWIĄZANIE!
EfektArt
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Już kolejny raz jest z tym problem odkąd wprowadzone są zmiany.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EfektArt jeżeli nie chcesz zamawiać podjazdu kuriera, możesz zakończyć proces nadawania paczki w Formularzu Wysyłam z Allegro na etapie "Wybór przesyłek", klikając "Wróć do listy zamówień". 
Jeżeli chcesz zamówić podjazd kuriera, przejdź z etapu "Wybór przesyłek" do "Zamawianie podjazdu", gdzie masz kilka opcji:
- "Bez podjazdu kuriera" - przycisk zamawiania jest nieaktywny, możesz wyjść przez "Anuluj".
Jeśli powyższe rady nie rozwiązują problemu poproszę o numer zamówienia przy którym występuje problem, a także o zrzut ekranu na którym widoczny jest opisywany problem.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
EfektArt
#7 Wielbiciel#

Potrzebuję tej opcji, ponieważ chcę umieścić paczki w punkcie pickup. Według sugestii powinnam anulować i bez problemu będę mogła je nadać w pickup ? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EfektArt tak, możesz zakończyć proces nadawania przesyłki na tym etapie i dostarczyć ją do punktu DPD 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
naturapoint
#7 Wielbiciel#

A gdzie mogę wygenerować etykietę po powrocie do listy zamówień?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@naturapoint powinna być już wygenerowana i widoczna tutaj. Generujesz etykietę gdy klikasz "nadaj przesyłkę" i wypełniasz formularz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów