anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Pole nie może być puste" - co to znaczy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
WSautoParts
#9 Pomysłodawca#

Przy zamówieniu przechodzę do NADAJ PRZESYŁKĘ i dalej wypełniam wszystkie dostępne pola, ale kiedy robię ZAPISZ wyskakuje mi komunikat " Błąd przetwarzania Pole nie może być puste" i kiedy przewijam arkusz na samej górze pojawił się napis "Pole nie może być puste" powyżej Użytkownika, Przedmiotu i Metody Dostawy.

Dodam, że zamawiający wybrał metodę dostawy Kurier Pocztex.

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
137 ODPOWIEDZI 137
GoodWear
#9 Pomysłodawca#

można prosić o pomoc  @MYSZA chciałabym żeby paczki dzisiaj wyszły 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@GoodWear @pgservis Sprawdźcie proszę dokładnie adresy odbiorców Waszych przesyłek, ponieważ prawdopodobnie brakuje w nich spacji między nazwą ulicy, a numerem budynku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
paladyn74
#7 Wielbiciel#

Pomóżcie. próbuje nadac przesyłkę przez pocztex48 smart i po wypełnieniu przy próbie wygenerowania listu przewozowego danych wyskakuje mi komunikat: "Pole nie może być puste"... natomiast wszystkie pola  mam wypełnione...co to może byc? czy cos sie zmieniło w ostatnim czasie? jak mam nadać ta przesyłkę?

oznacz moderatorów
paladyn74
#7 Wielbiciel#

odpowiadam sam sobie bo znalazłem problem. Między nazwą ulicy a numerem nie było spacji...wstawiłem spacje i jest ok

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

👏

oznacz moderatorów
wiki0441
#13 Ambasador#

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Podczas generowania etykiety przez NzA wyskakuje 

"Błąd przetwarzania

Pole nie może być puste"

Żadne wymagane pole nie jest puste. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Cześć. 🙂 Sprawdź proszę, czy w danych klienta (imię, nazwisko, adres) są wprowadzone odstępy. Jeśli nie, to popraw to proszę ręcznie (dodaj spacje) i spróbuj wygenerować etykietę ponownie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
wiki0441
#13 Ambasador#

Okazuje się, że nie ma numeru domu- jest tylko ulica. Dzwoniłam, ale nikt nie odbiera. Ponieważ to obcokrajowiec, napisałam sms po angielsku. Czekam na odpowiedź. Czy Jesteście w stanie mi pomóc? Nie wiem, co robić jeśli nie odpisze.

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Powinnaś mieć możliwość samodzielnej edycji adresu. Sprawdź to proszę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
wiki0441
#13 Ambasador#

Tak, mam możliwość edycji adresu, ale jaki numer domu mam wpisać? Skąd mam to wiedzieć, jeśli klient nie odpisuje?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Niestety tu nie możemy pomóc. Musisz poczekać na odpowiedź kupującego.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
wiki0441
#13 Ambasador#

Tym razem odpisał, sprawa załatwione, dziękuję.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Możliwe że błąd jest w adresie.

oznacz moderatorów
kamileksklep
#7 Wielbiciel#

Nie mogę nadać przesyłek dwóch, wybrana metoda przez kupujących to Allegro Kurier DPD Allegro Smart! oraz Allegro Kurier DPD pobranie. Gdy klikam "nadaj przysyłkę" wpisuje wszystkie dane to mam komunikat "błąd przetwarzania. Pole nie może być puste". A wszystkie pola zostały uzupełnione. Proszę o kontakt pilny nr zamówienia beb98481-d310-11ed-af2c-59d9db661172 ORAZ zamówienie nr bf2b6590-d212-11ed-90cf-8d71b9ba38a4

 

 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kamileksklep, taki komunikat wskazuje najczęściej na puste pole w formularzu lub brak spacji pomiędzy danymi. Sprawdziłam, że w zamówieniu beb98481-d310-11ed-af2c-59d9db661172 brakuje przerwy pomiędzy nazwą ulicy a numerem budynku. Taka sama sytuacja jest również w tym zamówieniu bf2b6590-d212-11ed-90cf-8d71b9ba38a4. Edytuj adres podczas generowania etykiety, wtedy powinno już się udać. 😊

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
kamileksklep
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc! Wszystko już działa! 

oznacz moderatorów
KioskJoli
#9 Pomysłodawca#

Witam. Przy tym jedynym zamówieniu (728a7720-d2a4-11ed-bc52-7337fb14ea1e) nie mogę nadać przesyłki poleconej. Wyskakuje komunikat, że "Pole nie może być puste". Inne przesyłki polecone zostały nadane bez problemu. Dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiam. Jolaalle.png

oznacz moderatorów
KioskJoli
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KioskJoli taki komunikat wskazuje na to, że w adresie kupującego jest błąd - brakuje spacji między ulicą, a budynkiem lub numeru budynku. Popraw to proszę na formularzu nadania i powinno być ok 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
KioskJoli
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, faktycznie nie było odstępu między ulicą a numerem. 😉

oznacz moderatorów