anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD wykluczenie ze statystyk

Halfrunt
#19 Nestor#

Dzień Dobry.

Proszę o wykluczenie ze statystyk przesyłki DPD nr 1000 959349 000U0 działającej w Allegro Delivery pod numerem AL010WGM zamówienie nr 351599a0-6921-11ef-b387-2b3cb6e2304e dla konta koltat

 

Paczka nadana w punkcie w poniedziałek, gdy dzisiaj jest zaplanowana dostawa do odbiorcy, nawet nie została podjęta z punktu nadawczego, dlaczego?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Halfrunt Muszę Cię prosić o doprecyzowanie. Do zamówienia, które wskazujesz, jest przypisana paczka o numerze A0010PBNB1. Status to: "przygotowana przez nadawcę". Przesyłka o numerze 1000959349000U nie widnieje w naszym systemie. Na stronie śledzenia DPD widać, że została nadana.

Czy nadałeś ostatecznie przesyłkę inną metodą niż wybrana w zamówieniu?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

@nat_not To jest właściwy numer allegro A0010PBNB1 dla tego zamówienia i jednocześnie numer DPD 1000959349000U

 

Tak została nadana w poniedziałek  - DPD pisze prawdę.2024-09-04_13-08-58.jpg

Zrzut ekranu 2024-09-04 094707.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Halfrunt Poprosiłam o wykluczenie tego zamówenia ze statystyk jakości sprzedaży. Kwestię dotyczącą samej przesyłki konsultuję. Kiedy będę wiedzieć więcej, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Cześć @nat_not Czy masz jakieś wieści. Bo przyznam że dziwnie to wygląda. Zwykle najpóźniej następnego dnia kurier odbierał paczkę z punktu, a teraz już 4 dzień tam leży.

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

U mnie paczka DHL 7 dni leżała w automacie. Dobrze że sprawdziłam, bo pewnie dalej by leżała. Zabrali ją po interwencji telefonicznej.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

W tej sprawie interweniowałem wczoraj w DPD, obiecali przekazać sprawę do oddziału, co kolwiek to znaczy...

oznacz moderatorów