anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Godziny wysyłki.

nettletree_pl
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem, czy dobrze rozumiem.

Jeśli mam wysyłkę tego samego dnia, to muszę je nadać max do godziny o której kurier odbiera paczki. Jeśli mam ustawioną wysyłkę dziś jeśli zamówienie jest do 20, to strzelam sobie w kolano, bo godziny graniczne przykładowo do paczkomatu są do 16 i jeśli wyślę o 22, to i tak nie będzie to liczone jako wysyłka w terminie?

Jeśli ustawię godzinę zamówienia na 13, to nie mogę wysłać paczek spomiędzy 13 a 16 do tej 16, ale po już tak?

Nam nadzieję, że napisałam zrozumiale 🙂 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może lepiej spieszyć się powoli i dać sobie więcej czasu na wysyłkę i unikać subiektywnych ocen za czas dostawy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A po co Ci taki pośpiech w wysyłce, to tylko przyniesie problemy, jak ktoś jest zainteresowany to dzień go nie zbawi.

oznacz moderatorów

nettletree_pl
#9 Pomysłodawca#

Niby tak, ale jesteśy nowi, nie chcemy złapać negatywa na początek.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@nettletree_pl " jesteśmy nowi, nie chcemy złapać negatywa na początek" - dlatego należy unikać wynalazków typu "wysyłka tego samego dnia" czy podawania godziny granicznej. Przynajmniej dopóki nie przetestujesz, jak układa się współpraca z kurierem.

Podaj normalnie "wysyłka 1 dzień". Jak się uda wcześniej, to dobrze, a jak nie, to nie ryzykujesz marudzenia, że za późno wysłane.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@nettletree_pl może tak , ale nie do końca , lepiej nie nadawaj paczek po ustawionej godzinie granicznej bo może się przytrafić , że kurier będzie późno i paczka ruszy w drogę i wtedy algorytm skróci Ci czas , a to będzie prowadzić do scysji z klientami

oznacz moderatorów

nettletree_pl
#9 Pomysłodawca#

Właśnie o to mi chodzi. Czyli jednak bezpieczniej będzie takie zamówienia złożone po godzinie granicznej wysłać nastepnego dnia? 

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Jeśli masz ustawiony termin realizacji na 24h lub natychmiast, to takie zamówienie musisz nadać maksymalnie do dnia następnego, czyli w dniu następnym kurier musi koniecznie zeskanować paczkę. Natomiast jeśli masz też ustawioną godzinę szybkiej wysyłki na np 16 do wszystkie zamówienia złożone i opłacone do godziny 16 musisz wysłać w tym samym dniu, czyli kurier paczki musi zeskanować w tym samym dniu po godzinie 16 aby nie spadła Twoja jakość. O której kurier paczki odbierze po godzinie 16 to już nie Twoja sprawa kurier takie paczki może odebrać wtedy jak mu pasuje np o godzinie 18, ważne aby zostały zeskanowane przez kuriera. Pamiętaj że paczki nadane tylko do paczkomatu nie są traktowane jako nadane w tym samym dniu, jeśli kurier ich nie odbierze w tym samym dniu. Czyli tym samym musisz sprawdzić godziny graniczne dla odpowiednich przewoźników i według tych godzin realizujesz zamówienia, pamiętaj aby zdążyć uszykować paczki zanim kurier je odbierze. 

oznacz moderatorów