anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki wpływ na statystyki?

MAMY ROZWIĄZANIE!
PalarniaDAKA
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dzień dobry, niestety zawiódł nas dzisiaj paczkomat Inpostu. Można było nadawać paczki, jednak kurier widział w systemi awarię automatu i nie podjął tych paczek (mimo, że paczkomat dzaiałał) Przeprosiliśmy klientów, że to awaria Inpostu, jednakże chciałabym spytać jak to się ma do statystyk. Paczki zostały nadane w paczkomacie, status paczek Oczekuje na nadanie (paczka umieszczona w paczkomacie).  Umieszczone zostały o czasie , w którym normalnie Inpost deklaruje, że je odbierze. Klient prawdopodobnie zamiast deklarowanego czasu dostawy na jutro, dostanie paczkę pojutrze. Czy lepiej starać się o wycofanie tych paczek ze statystyk? Czy nie ma to jakiegoś większego wpływu na statystyki i algorytm Allegro, który mam nadzieje, nie będzie teraz deklarował, że nasze paczki dochodzą po dwóch dniach.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mwmonety
#21 Demiurg#

Stracisz punkty za nieterminową wysyłkę ,chyba że się dogadasz z allegro by ich nie wyliczali do statystyk.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
PalarniaDAKA
#9 Pomysłodawca#

Dzięki, tak wiem, też do nich napiszę, ale nie chciałam im truć. Szukalam tutaj może najbardziej optymalnego rozwiązania.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PalarniaDAKA, ponieważ przesyłka jest uznana za nadaną po zeskanowaniu jej przez kuriera, to może to wpłynąć na pogorszenie jakości, dlatego warto napisać przez formularz i koniecznie przesłać potwierdzenie od InPost o ich awarii. 
Mam nadzieję, że będziemy mogli wykluczyć te zamówienia!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów