anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto realnie ponosi koszt za przesyłkę zwrotną od klienta.

MAMY ROZWIĄZANIE!
WarsztatNadruku
#10 Popularyzator#

Witam 

Niestety nie mogę nigdzie znaleźć informacji, kto realnie ponosi koszt za przesyłkę zwrotną od klienta w ramach Allegro SMART? 

Czy zostają nam (sprzedawcom) one później doliczone czy Allegro bierze je na siebie? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@WarsztatNadruku Opłata za zwrot, jak i inne opłaty dodatkowe za przesyłki są zawsze naliczane na konto sprzedawcy. Opłata jest zależna od metody dostawy, na przykład dla Allegro Paczkmaty InPost zwrot nieodebranej przesyłki, czy standardowy zwrot towaru jest darmowy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
WarsztatNadruku
#10 Popularyzator#

@w_kiwi ale co w przypadku gdy klientowi przysługuje darmowy zwrot w ramach usługi Allegro SMART? A my mamy zaznaczone w ustawieniach, że zwrot wysyłany jest na koszt kupującego? 

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@WarsztatNadruku to co masz w zwrotach dotyczy poza smartem a w smarcie jest darmowe 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@WarsztatNadruku  a jaki masz na myśli zwrot ?

Nieodebrane ? prócz paczkomatów, reszta wraca płatna zgodnie z cennikiem https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4

Zwrot przez system kupujący zwraca na podstawie wygenerowanego kody lub etykiety, sprzedawca nic nie płaci 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
WarsztatNadruku
#10 Popularyzator#

@kostas11 mam na myśli zwrot od klienta który kupił towar (mając aktywny SMART) i później oddał część zamówienia lub całość. Wysyłkę zwrotną ma w ramach SMART za darmo, ale kto realnie za nią później płaci bo przecież InPost na bank nie sponsoruje takich przesyłek. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@WarsztatNadruku my za to nie płacimy, jest to wkalkulowane w dostawę ( płaci inpost z allegro które bierze z prowizji i dopłat do smarta )

________
Κώστας
oznacz moderatorów
WarsztatNadruku
#10 Popularyzator#

@kostas11 dzięki 🙂 właśnie o takie info mi chodziło 🙂 

oznacz moderatorów