anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja WOŚP się zakończyła, ale pan, który ją wygrał, nie widzi tego do opłacenia.

MAMY ROZWIĄZANIE!
ZMalinowski1968
#8 Zapaleniec#

Wystawiałem przedmiot na licytacji WOŚP.
Licytacja się zakończyła, ale pan, który ją wygrał, nie widzi tego do opłacenia na swoim allegro.
Co mamy zrobić, żeby on mógł ją opłacić?

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ZMalinowski1968 Poleć kupującemu, żeby skontaktował się z nami przez ten formularz, a my pomożemy mu rozwiązać jego problem z płatnością. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ZMalinowski1968
#8 Zapaleniec#

Kupujący twierdzi, że nie ma problemu z płatnością. On po prostu widzi tę aukcję jako "niewygraną" i nie chce reklamować. A ja widzę, że on wygrał. Jak z tego wybrnąć? Wygrał czy nie wygrał? Oferta 13072090035

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ZMalinowski1968 Podaj mi proszę login tego kupującego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ZMalinowski1968
#8 Zapaleniec#

Login: gerwazy702

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ZMalinowski1968 Potwierdzam, z naszych danych wynika, że to ten użytkownik wygrał tę licytację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ZMalinowski1968
#8 Zapaleniec#

Ale on mi wysłał zdjęcie tego, co widzi u siebie (załącznik). Ewidentnie coś jest nie tak...gerwazy702gerwazy702

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ZMalinowski1968 Dlatego poproś go, aby sam się z nami skontaktował przez formularz, który wskazałam i postaramy się rozwiązać ten problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ZMalinowski1968
#8 Zapaleniec#

Ten pan skontaktował się i dostał taką dziwną odpowiedź, że on nie wygrał tej licytacji.IMG_20230201_183951.jpg


oznacz moderatorów
ZMalinowski1968
#8 Zapaleniec#

Zwycięzca licytacji na WOŚP chce zrezygnować z wpłaty. Ja nie mam żadnej opcji żeby anulować zakończoną licytację. Co należy zrobić?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A zapłacił?

oznacz moderatorów
ZMalinowski1968
#8 Zapaleniec#

No właśnie nie chce zapłacić i pisze mi, że rezygnuje...

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ZMalinowski1968 W tym przypadku obowiązują takie same zasady, jak przy zwykłych ofertach, w których klienci rezygnują z zakupu. Niczego już nie musisz robić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ZMalinowski1968
#8 Zapaleniec#

A on, znaczy zwycięzca aukcji, ma coś robić? 
Pisze mi tu, że nie widzi opcji, którą miałby wybrać, żeby anulować zakup.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ZMalinowski1968
#8 Zapaleniec#

Albo licytujący mi "ściemnia" albo w przypadku wygranej licytacji charytatywnej sprawa nie wygląda tak prosto. Można wysłać prośbę o wycofanie dopóki licytacja trwa a po zakończeniu licytacji to chyba "umarł w butach".

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ty sprzedajacy nic nie zrobisz> nie anulujesz zakupu , jeżeli nie opłacicił to ty niczego nie zrobisz, On może odstąpić od umowy zakupu.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not A jak mam rozumieć jak mi klient włączył dyskusję gdy mu napisałem że ja jako sprzedawca nie mogę mu anulować zakupu tylko sam może to zrobić. Aukcja również charytatywna na WOŚP ,dyskusja otwarta ,sprawa z mojej strony wyjaśniona . Klient jej nie kończy nie wiem czemu ,a sam w dyskusji pisał ze to allegro mu kazało w sprawie rezygnacji zgłosić się do sprzedawcy . Dyskusje otworzył jak mu podałem że nie jestem stroną która może odwoływać jego zakup. Swoją drogą to zależało mu tylko na opłacie przedmiotu ,bez opłacania wysyłki ale tę możliwość niestety ale allegro kilka sezonów temu usunęło.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Poprosiłam naszych pracowników o interwencję w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów