anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie można pobrać etykiety Inpost na żadnej z aukcji zakupionych przez klienta

favorit91
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Witam serdecznie,

Po wygenerowaniu etykiety Inpost nie mogę jej pobrać - brak guzika "pobierz".
Na poprzednich aukcjach w którychś coś ktoś kupił również nie można pobrać etykiety.
Problem występuje i na aplikacji i na przeglądarce.

Czy jest jakaś awaria ??

Kiedy zostanie usunięta ??

 

Pozdrawiam
Damian

 

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@favorit91 Cześć 🙂 czy w zakładce Zamówione przesyłki również nie ma opcji pobrania etykiety? Możesz pokazać to na zrzucie z włączoną konsolą deweloperską w przeglądarce? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

favorit91
#10 Popularyzator#

@ko_alka 

Zasadniczo używam aplikacji na smartfona ale prosiłem żonę żeby sprawdziła na laptopie i jest to samo. Niestety na chwilę obecną nie mogę zrobić zrzutu z przeglądarki.

Drugi temat jest tutaj w tej sprawie - https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/etykieta-inpost-allegro-lokaln...

 

oznacz moderatorów

mopsiarnia
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem przedmiot, wygenerowałem etykietę chciałem dzisiaj nadać przesyłkę, ale nigdzie nie moge znaleźć wcześniej wygenerowanej etykiety. Jest jakiś sposób, żeby ją znaleźć?

oznacz moderatorów

favorit91
#10 Popularyzator#

@mopsiarnia 

U mnie to samo - chodzi o Inpost  ?? 

oznacz moderatorów

mopsiarnia
#7 Wielbiciel#

Tak, inpost

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mopsiarnia Sprzedajesz na Allegro Lokalnie, zatem sprawdź tę zakładkę: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mopsiarnia
#7 Wielbiciel#

ko_alkaTak, etykieta została już wygenerowana kilka dni temu przy czym nie mogę znaleźć miejsca, w którym mógłbym ją ściągnąć na nowo mam numer przesyłki mam informację, że oczekuje na nadanie, że opłacone, ale nie mam gdzie sciagnac etykiety zeby ja wydrukowac i nakleic.

oznacz moderatorów

favorit91
#10 Popularyzator#

@mopsiarnia u mnie jest to samo z tym że etykietę wygenerowałem dzisiaj...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@favorit91 Aplikacja jest wyłącznie zakupowa - nie sprzedażowa. Zamówienia obsłużysz wyłącznie z poziomu przeglądarki. W której zakładce sprawdziła to Twoja żona? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

favorit91
#10 Popularyzator#

@ko_alka

Aplikacja Allegro Lokalnie ma zakładkę Sprzedaję i z niej wszystko do tej pory obsługiwałem. Tam generowałem również etykiety i to nie raz a czasami kilka dziennie.

Żona sprawdzała tutaj - https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane

I wchodziła w dane zamówienie sprzedane - jest numer paczki ale nie ma przycisku pobierz etykietę - to samo jest na aplikacji.

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@favorit91 Tak, aplikacja Allegro Lokalnie jest jak najbardziej sprzedażowa — jednak wątek nie założyłeś na forum dla sprzedających na Allegro Lokalnie, stąd nieporozumienie. 

Etykiety ze sprzedaży z 2 Kwi 2024 nie wygenerujesz, bo to zamówienie jest nieopłacone. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

favorit91
#10 Popularyzator#

@ko_alka 

Chodzi o zamówienie z dzisiaj z godziny 11:05 na koncie żony o nicku - ataner007. Mój błąd że nie wspomniałem o tym od razu - myślałem że awaria jest znana.
Na prawdę nie robimy tego pierwszy raz więc ewidentnie jest to jakaś awaria tym bardziej że nie jestem sam z tym problemem i kolejny użytkownik też o tym pisze.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@favorit91 @ataner007 Usunęłam tę etykietę. Spróbuj wygenerować i pobrać ją ponownie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mopsiarnia
#7 Wielbiciel#

Chyba nie chodzi o generowanie etykiet tylko ponowne ściągnięcie już raz wygenerowanych.

oznacz moderatorów

favorit91
#10 Popularyzator#

@mopsiarnia 
Numer paczki mam ale możliwości pobrania etykiety już nie mam... Też masz tak samo ??

oznacz moderatorów

mopsiarnia
#7 Wielbiciel#

@favorit91 

Tak, kupujący zapłacił za przedmiot, oczekuje na nadanie, numer przesyłki możesz teraz wysłać przedmiot itd.

oznacz moderatorów

favorit91
#10 Popularyzator#

@mopsiarnia u mnie jest to samo... Znaczy u żony.

oznacz moderatorów

favorit91
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

MiriMi
#3 Debiutant#

Też mam ten sam problem:

Sprzedalam przedmiot na Allegro Lokalnie. Zgodnie z instrukcją stworzylam etykiete rozmiar L. 

Po wejściu do sprzedanej oferty brakuję opcji pobrania etykiety a jej druku. Jest tylko informacja " Możesz teraz wysłać przedmiot. "

Sprzedający wybral metodę dostawy: Allegro Paczkomaty InPost.

Jak teraz wydrukować etykiete, albo trzeba zwrócić pieniądze kupującemu?

oznacz moderatorów