anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie wskakują dodawane oferty

tomidomifirma
#8 Zapaleniec#

Witam , czy jest jakaś awaria , nie wskakują oferty dodawane przez formularz , nie pojawiają się nigdzie..

w zadnym kafelku (sprawdzane odrzucone)

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tomidomifirma Ile czasu minęło od próby wystawienia tych ofert? 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

tomidomifirma
#8 Zapaleniec#

sporo.. z poł h 

po za tym po wystawieniu oferty nie ma jej ani w szkicu , ani w sprawdzanych nigdzie.. 

wskakują tylko oferty z "wystaw podobą" z formularza nie ma nic..

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Dziewczyny dowiedziałybyście się co się dzieje, bo coś się dzieje. Wznawiałam po 7 rano ponad 300 ofert. Niby wyglądały na aktywne, bo jedną aktywną nawet anulowałam. Ale kilka minut po wznowieniu przyszedł mail, że 20 moich ofert zostało sprawdzone. Po południu przyszedł drugi mail, że 146 moich ofert zostało sprawdzone przez allegro.  Do tej pory nie wiem co z resztą. Może są, a może jeszcze sprawdzają. Nie ma ich i nie było w żadnym kafelku. I co najważniejsze nie było ani jednego maila o wznowieniu. A na prywatnym koncie zawsze mi przychodzą.

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Screenshot_305.png

 

Ale za to właśnie sprawdziłam i nowe na firmowym bezproblemowo wchodzą.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

U mnie nie widzę póki co problemów . Wystawiłem wieczorem kilkadziesiąt pozycji i wygląda na to że wszystkie są sprawdzone i zatwierdzone .

oznacz moderatorów

tomidomifirma
#8 Zapaleniec#

nie wiem co się dzieje , ale np. na jednym koncie były wrzucone 5 nowych ofert i nigdzie nie ma po niech śladu , ani sprawdzane ani odrzucone ani aktywne jakby wogle nie zostały wystawione. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tomidomifirma @AnnaG-Antyki Poprosiłam o weryfikację tej sytuacji. Proszę Was o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tomidomifirma @AnnaG-Antyki Na tym etapie nie uzyskałam potwierdzenia występowania błędów technicznych. 

Żeby zgłoszenie mogło zostać ponownie przeanalizowane, konieczne jest wskazanie przykładowych ofert, z którymi jest problem. Rozumiem, że może to być trudne. Ale czy nie udałoby Wam się wykonać zrzutów ekranu z widokiem próby wystawienia oferty, która nigdzie później się nie zapisuje?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Więc tak, wszystko co się kończyło wczoraj po 22giej wznawiałam dziś rano. Nie dostałam ani jednej wiadomości o wznowieniu. Było to ponad 300 ofert, chyba 340 jak mnie pamięć nie myli. Maile o sprawdzeniu przyszły w sumie o 166 ofertach czyli gdzieś do połowy. Sadząc po ogólnej sumie ofert w Moim asortymencie wydają się wszystkie aktywne. Maile o wznowieniu ofert jeszcze wczoraj przychodziły, więc to dziwne. Dodam, ze maile z lokalnego dochodzą bez problemu, to samo z drugiego konta, więc to raczej nie wina poczty. Ustawień żadnych nie zmieniałam, nawet nie pamiętam gdzie się tego szuka.

Przykładowe oferty to np. 16222791487, 16222789130

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Wznowiłam 5 ofert kilka minut temu, znowu żadnego powiadomienia. zakładki do ofert sprawdzanych i odrzuconych puste. Oczywiście folder spam na poczcie również.

Za to mail o zakończeniu innej oferty już po wznowieniu tamtych przyszedł bez problemu.

Screenshot_306.png

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @AnnaG-Antyki. Sprawdziłam wskazane oferty i widzę, że obie są już aktywne. Czy problem nadal występuje?  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Aktywne chyba są ale maila o wznowieniu nadal żadnego nie mam ani z wczoraj ani z dzisiaj. A o zakończeniu przychodzą normalnie. Nie zmieniałam ustawień, nie ma w spamie... I z lokalnego o wznowieniu licytacji maile przychodzą normalnie. Więc co się stało z tymi z głównego?

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki, dziękuję za sygnał. Przekażę sprawę do naszego działu technicznego i gdy tylko otrzymam odpowiedź, powrócę do Ciebie z wyjaśnieniami. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Dział techniczny to sobie znowu robi z nas jaja:) @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Od wczoraj szukacie odpowiedzi, a oni sobie znowu coś zmieniają. Zobaczcie tę ankietę, szczególnie od jej połowy. To mniej więcej jest odpowiedź na moje pytania. Skasowali osobne powiadomienia na rzecz jednego z bliżej nieokreślonej liczby ofert. Ogólnie z dnia wczorajszego brakuje mi maila mi do połowy ofert. Masakra. Przedtem widziałam od razu co się wystawiło. Teraz trzeba czekać kilka godzin i informacja, że z ponad 300 ofert wznowili 160, nawet bez wiedzy które nic mi nie mówi....

https://t.allegro.pl/ankiety/informacja-zwrotna/d09f0561-6888-49e2-9d98-ddbcce0f3874?utm_source=noti...

oznacz moderatorów