anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niepoprawnie wypełniony formularz - Prowadząc sprzedaż na koncie zwykłym (nie zarejestrowanym jako k

krolik440
#7 Wielbiciel#

Witam

 

Chciałem wystawić aukcję charytatywną i ciągle pojawia się komunikat o fakturze. Nie mogę tego wyłączyć. W opcjach sprzedaży nigdzie nie jest zaznaczona faktura, konto nie jest firmowe. Dlaczego system to blokuje?

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

mirekma1953
#7 Wielbiciel#

Wielkie dzięki, przeładowanie strony po tym komunikacie pomaga!

oznacz moderatorów

garagamello
#7 Wielbiciel#

U mnie było to samo i nie było możliwości, by ofertę wystawić (przeglądarka Chrome).

Pomógł mały trick: gdy już licytacja była gotowa, to wystarczyło nacisnąć w Chromie przycisk "Odśwież stronę", pojawiało się wówczas okienko z obrazkiem z licytacji oraz dodatkową opcją "Wystaw inny przedmiot". W tym okienku trzeba po prostu kliknąć na obrazek ze swojej aukcji (nie na wystawianie nowego przedmiotu!), co przeniosło mnie z powrotem do edytowanej aukcji i wtedy już bez problemów się wystawiła 🙂

oznacz moderatorów

Krzysiu16-K1
#1 Nowicjusz#

Też miałem taki problem z wystawieniem oferty na WOŚP i pomogło to co opisał @garagamello

oznacz moderatorów

tedmar48
#7 Wielbiciel#

Chcę wystawić na WOŚP i dostaję taki komunikat - Niepoprawnie wypełniony formularz - Prowadząc sprzedaż na koncie zwykłym (nie zarejestrowanym jako konto firma), nie możesz deklarować opcji wystawienia faktury w warunkach oferty. Jestem sprzedającym prywatnym. Nie deklaruję faktury.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tedmar48 Czy na pewno opcja wystawienia faktury jest odznaczona w formularzu sprzedaży?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kaem23
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mam dokładnie ten sam kłopot, wystawiam na WOŚP na koncie prywatnym, nie mam tam innych opcji (zaznacz/odznacz) i nie mogę wystawić żadnej licytacji - pojawia się taki komunikat:

kaem23_1-1703871450649.png

 

 

kaem23_0-1703871404444.png

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kaem23 Bardzo mi przykro. Problem jest nam znany i pracujemy nad rozwiązaniem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kaem23
#8 Zapaleniec#

Komunikat udało mi się ominąć przez odświeżenie strony - aukcja została zapisana i przy kontynuacji wystawiania oferty problem nie występuje.

Być może ułatwi to tymczasowo wystawianie na WOŚP 🙂

Pozdrawiam!

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Witam. Zgłaszałam ten problem jakieś trzy tygodnie temu i jak widać do dnia dzisiejszego nie został rozwiązany.

oznacz moderatorów

pilKOZAK
#1 Nowicjusz#

niestety administratorzy z Allegro nie są w stanie od miesiąca ogarnąć jak to rozwiązać...

jedynie co pomaga to to co poniżej (u mnie tym sposobem udało się wystawić mimo tego kretyńskiego komunikatu o fakturze)

Pomógł mały trick: gdy już licytacja była gotowa, to wystarczyło nacisnąć w przeglądarce przycisk "Odśwież stronę", pojawiało się wówczas małe okienko z obrazkiem z licytacji oraz dodatkową opcją "Wystaw inny przedmiot". W tym okienku trzeba po prostu kliknąć na obrazek ze swojej aukcji (nie na wystawianie nowego przedmiotu!), co przeniosło mnie z powrotem do edytowanej swojej aukcji i wtedy już tylko przewinąłem stronę na dół i wystawiłem aukcje.

oznacz moderatorów

matjab08
#7 Wielbiciel#

Cześć, próbuję wystawić aukcję na WOŚP, jednak formularz nie chce mnie puścić - komunikat o fakturze jak na zdjęciu, pomimo iż nie mam zaznaczonejZrzut ekranu 2024-01-2 o 09.36.46.pngZrzut ekranu 2024-01-2 o 09.36.38.png w formularzu opcji faktury. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@matjab08 Wiemy o tym problemie. Trwają prace nad ustaleniem i wyeliminowaniem jego przyczyny.

Przepraszamy za utrudnienie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not To jeszcze ten problem istnieje? Zaczął się bodajże jeszcze w starym roku. Nie wiem czy problem jest tak poważny czy ..........(ale oceniać czyjejś pracy tu nie wypada) więc pozostawię bez komentarza .

oznacz moderatorów

matjab08
#7 Wielbiciel#

Co mam w takim razie zrobić? Czekać, czy jest inne rozwiązanie? 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@matjab08 Nie wiem jaka jest skala bo u mnie nie ma problemu z wystawianiem. Można spróbować przez inną wyszukiwarkę wejść na allegro i może to coś zmieni .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@matjab08 w tej wypowiedzi jednego z naszych użytkowników znajdziesz podpowiedź jak sobie poradzić z tym problemem do czasu naprawy - wystarczy odświeżyć stronę i problem powinien zniknąć. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów