anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Platnosci Payu nie przechodza i wisza w systemie chyba awaria

MAMY ROZWIĄZANIE!
e-shop1
#9 Pomysłodawca#

Witam

Chyba jakas awaria, bo platnosci w payu wszystkie pozostaja jako rozpoczete, a inna sa realzowane na bierzaco, czy ktos ma podobna sytuacje?

Pozdarawiam

P.

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27
Snobka1966
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź:)

oznacz moderatorów
podbiala
#2 Obserwator#

ponowienie płatności  spowodowało powielenie się przelewów w banku , do kitu z takimi płatnościami , najlepiej ręcznie na konto przelew , automaty walą błędami teraz bedę czekać 14 dni na zwrot kasy z banku

oznacz moderatorów
podbiala
#2 Obserwator#

zgadza się zawiesiło mi na jednej transakcji ,cały czas status "płatność rozpoczęta" poprzednie przeszły , a na tej wisiało , z banku przelew przeszedł , anulowałam transakcję na Allegro a w banku złożyłam reklamację. Potwierdzam 

oznacz moderatorów
SpyxOne
#2 Obserwator#

Mam to samo, rano płaciłem bez problemu, a teraz pomimo że z banku poszło, w aplikacji dalej wisi "płatność w toku". Nie miałem takiej sytuacji nigdy, a korzystam z allegro regularnie kilka razy w tygodniu od wielu lat.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SpyxOne Wiemy o tym problemie i pracujemy nad jego usunięciem. Przepraszamy za opóźnienie w rozliczeniu płatności.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ANIES852
#7 Wielbiciel#

Ja robiłam dziś przelew i płatność rozpoczęta, pieniądze z banku poszły, nie mam maila żadnego od payu. Co zrobić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ANIES852 Mam od zespołu technicznego informację, że rozpoczęte płatności powinny się rozliczyć z opóźnieniem. W tej sytuacji proszę Cię jeszcze o cierpliwość i przepraszam za utrudnienie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ANIES852
#7 Wielbiciel#

Dziękuje już poszła płatność.

oznacz moderatorów