anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z klientem

iskierka_outlet
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam problem z klientką, zakupuje przedmioty które nie opłaca i przetrzymuje nie wiem w jaki sposób po kilkanaście dni. Po jakimś czasie allegro anuluje transakcję z powodu nie opłacenia zamówienia. Ja towar wystawiłam ponownie na sprzedaż i okazuje się po kilku dniach że ta osoba jednak to zapłaciła i mogła zakupić towar który był anulowany, gdzie dostałam zwrot prowizji za sprzedaż i prowizja została mi ponownie naliczona tylko problem polega na tym że ja ten towar po ponownym wystawieniu sprzedałam.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@iskierka_outlet Kontaktowałaś się z tą klientką? Jak tłumaczy opóźnienie we wpłacie? 

Jeśli sprzedałaś towar innej osobie, pozostaje kontakt z klientką i wyjaśnienie, że transakcja została anulowana, a przedmiot sprzedany komuś innemu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@iskierka_outlet w takim wypadku niestety musisz czekać na wiadomość od allegro o automatycznym anulowaniu transakcji 

Kup teraz szybki przelew -7 dni 

Kup teraz  przelew tradycyjny  -14 dni 

Licytacje - 30 dni 

Po automatycznym anulowaniu klient nie ma możliwości sfinalizowania transakcji / zapłaty / oraz wystawienia oceny . Pospieszyłeś się to pewnie efektem / oby nie / będzie niemiła ocena transakcji .

 

oznacz moderatorów