anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost - błąd techniczny

MAMY ROZWIĄZANIE!
FANSPORT79
#8 Zapaleniec#

Czy jest wciąż problem z tworzeniem etykiet z Allegro InPost? Przerwa miała być do 2 mają, a ja wciąż nie mogę nic zrobić. 

oznacz moderatorów
181 ODPOWIEDZI 181
wear_shop
#8 Zapaleniec#

pisalem teraz z Pania z allegro,jest mnostwo zgłoszen,techniczne problemy inpostu

 

oznacz moderatorów
Logan2099
#8 Zapaleniec#

Dziekujemy za odpowiedz. 

oznacz moderatorów
sterowanie_R
#8 Zapaleniec#

u mnie nic się nie zmieniło , dalej nic nie idzie robić

 

oznacz moderatorów
sahibek
#8 Zapaleniec#

szkoda że konsultant na infolini inpostu tego nie powiedział tylko że on ma w systemie wszystko pieknie ładnie noob

oznacz moderatorów
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

Mamy godzina 12:44 i dalej nie działa powiązanie konta allegro z inpost brak możliwości stworzenia etykiet pięknie długi weekend masę paczek człowiek by sobie przygotował wszystko żeby we wtorek wysłać wszystkie paczki a tu lipa i zero jakiejś informacji i co we wtorek na złamanie karku  będziemy pracować żeby zdążyć wysłać bo czas wysyłki liczymy i tak dalej super

oznacz moderatorów
sterowanie_R
#8 Zapaleniec#

u mnie przed chwilą zadziałało , ale mogę pobrać tylko inport z jednego konta .;/

 

oznacz moderatorów
bez_zbednych_pl
#9 Pomysłodawca#

U nas też. Po wejściu do managera standardowy komunikat, żeby upewnić się, czy konto jest powiązane. Po odświeżeniu w zarządzaniu kontami udało się zaimportować zamówienia.

oznacz moderatorów
banknoty-swiata
#7 Wielbiciel#

po odswiezeniu ? - usuneliscie powiazanie w allegro i zrobiliscie jeszcze raz ?

oznacz moderatorów
bez_zbednych_pl
#9 Pomysłodawca#

Nie. Spróbuj wejść na listę powiązanych kont i kliknąć odświeżenie przy wyłączonym adblocku, jeśli masz. Mnie przeniosło na stronę Allegro z kodem powiązania aplikacji, a po potwierdzeniu była widoczna lista przesyłek do zaimportowania.

oznacz moderatorów
egsport
#9 Pomysłodawca#

śmiać się chce jak się to czyta wszystko .Domysły wymysły  inpost wali w uja a ludzie sami szukają rozwiązań które defakto nie działają wogole a piszące je trole nie wiem na co liczą na uśmiech paczkomatu. Inpost dodało komunikat o odbiorach i mja to gdzieś od taki szacunek dla klientów 😂🤣😅

Nie działa nic nie nie będzie działać bo mamy święto a jeśli ktoś liczy ze zostanie to naprawione dzisiaj to powodzenia  i powtarzam jeszcze raz

Sprawdziłem historie i w zeszłym roku było identycznie tylko wtedy przerwa była przed długim weekendem majowym .Nie mogłem nic zrobić dzwoniłem do inpost olali sprawę mówiąc ze u nich wszystko ok.Napisałem zapytanie do administracji allegro byli zdziwieni ze taka dostałem odp od inpost ale pani sprawdziła wszystko skontaktowała sie z inpost .Po nie długiej chwili dostałem info od administracji ze mam ustawić nowe hasło pomogło i wszystko działało .Wiec nie licz kolego na inpost bo tam na słuchawce robią studenciaki którzy mają to gdzieś tylko allegro może coś wskórać.Myślę że jutro to dopiero będzie dziki szał i jutro wszystko wróci do normy czyli pełne paczkomaty i wszystkie błędy zostaną naprawione tam w inpost nikt nic teraz nie zrobi nie liczcie na to .A teraz browarek bo juz po 12 i luz blus

oznacz moderatorów
Consulus
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Nie mogę nadać przesyłki allego paczkomaty inpost, po wejściu na stronę Inpost do zakładki IMPORT ALLEGRO INPOST, pojawia się komunikat "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro" Konto było połączone. Po kilku nie udanych próbach, usunąłem powiązanie konta na allegro, ale teraz gdy chcę ponownie powiązać konto, pojawia się komunikat Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później.       inpostblad.PNG


 

 

oznacz moderatorów
Bul-art
#8 Zapaleniec#

Już działa. 

oznacz moderatorów
egsport
#9 Pomysłodawca#

Gdzie działa weź się ograni

egsport - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

oznacz moderatorów
anulka177
#7 Wielbiciel#

Mam to samo, nie mogę wydrukować etykiet do wysyłki 😕

oznacz moderatorów
Marshall011
#10 Popularyzator#

Nie działa od kilku dni nic....dramat

oznacz moderatorów
Bul-art
#8 Zapaleniec#

U mnie działa jakoś od 13:06. Połączyło konto i zaimportowało allegro. Etykiety też się dało stworzyć

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Nie ty jeden masz taki problem ,wielu tu dziś narzeka na tę awarię której póki co nie potrafią jeszcze ogarnąć. Pozostaje tylko cierpliwie czekać.

oznacz moderatorów
CenOk
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem ,czekamy zatem .

oznacz moderatorów
egsport
#9 Pomysłodawca#

powtarzam po raz setny ,i wiem ze to wkurzające ale nic nie zrobisz tylko zimne drinki z palemka dupeczki w bikini i

egsport - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

 

oznacz moderatorów
dario381
#10 Popularyzator#

Naprawiają cały czas a ile to potrwa konsultant inpost nie wie.

oznacz moderatorów