anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost - błąd techniczny

MAMY ROZWIĄZANIE!
FANSPORT79
#8 Zapaleniec#

Czy jest wciąż problem z tworzeniem etykiet z Allegro InPost? Przerwa miała być do 2 mają, a ja wciąż nie mogę nic zrobić. 

oznacz moderatorów
181 ODPOWIEDZI 181
egsport
#9 Pomysłodawca#

Sprawdziłem historie i w zeszłym roku było identycznie tylko wtedy przerwa była przed długim weekendem majowym .Nie mogłem nic zrobić dzwoniłem do inpost olali sprawę mówiąc ze u nich wszystko ok.Napisałem zapytanie do administracji allegro byli zdziwieni ze taka dostałem odp od inpost ale pani sprawdziła wszystko skontaktowała sie z inpost .Po nie długiej chwili dostałem info od administracji ze mam ustawić nowe hasło pomogło i wszystko działało .Wiec nie licz kolego na inpost bo tam na słuchawce robią studenciaki którzy mają to gdzieś tylko allegro może coś wskórać.Myślę że jutro to dopiero będzie dziki szał i jutro wszystko wróci do normy czyli pełne paczkomaty i wszystkie błędy zostaną naprawione tam w inpost nikt nic teraz nie zrobi nie liczcie na to .A teraz browarek bo juz po 12 i luz blus

oznacz moderatorów
sahibek
#8 Zapaleniec#

witam

taki komunikat mam od wczoraj, co próbowałem zrobić ?

-zresetowałem kompa

-usunąłem powiązane konto allegro i powiązałem na nowo

-wyczyściłem przeglądarkę

-zmieniłem dostawcę internetu

dzwoniłem nawet do inpostu ale konsultant nie był specjalnie zainteresowany ponieważ u nich wszystko jest pięknie i ładnie.....

czy ktoś coś wie może? proszę o pomoc problem trwa od wczoraj nie mogę wysłać paczki , czy ktoś ma dziś podbno zdarzenie ?

z góry dziekuje za jakikolwiek kontakt

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@sahibek

  To jeszcze poczytaj pisiąt poniższych wpisów na ten sam temat 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
sahibek
#8 Zapaleniec#

no wyobraź sobie że zanim napisałem posta poczytałem , ale żadne z rozwiązań  nie pomogło .... :((

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@sahibek Niektórzy radzą tu jeszcze odblokować wyskakujące okienka 🙂

oznacz moderatorów
egsport
#9 Pomysłodawca#

Sprawdziłem historie i w zeszłym roku było identycznie tylko wtedy przerwa była przed długim weekendem majowym .Nie mogłem nic zrobić dzwoniłem do inpost olali sprawę mówiąc ze u nich wszystko ok.Napisałem zapytanie do administracji allegro byli  zdziwieni ze taka dostałem odp od inpost ale pani sprawdziła wszystko skontaktowała sie z inpost .Po nie długiej chwili dostałem info od administracji ze mam ustawić nowe hasło  pomogło i wszystko działało .Wiec nie licz kolego na inpost bo tam na słuchawce robią studenciaki  którzy mają to gdzieś tylko allegro może coś wskórać.Myślę że jutro to dopiero będzie dziki szał i jutro wszystko wróci do normy czyli pełne paczkomaty i wszystkie błędy zostaną naprawione tam w inpost nikt nic teraz nie zrobi nie liczcie na to .A teraz browarek bo juz po 12 i luz blus

 

oznacz moderatorów
sahibek
#8 Zapaleniec#

xd hehe oki dzięki za odpowiedź poczekam w takim razie do jutra, to ale ja ide po kawę browarek wieczorem xd  dzięki Ziomek

oznacz moderatorów
sterowanie_R
#8 Zapaleniec#

Witaj , też mam taki problem .Wczoraj udało mi się pobrać etykiety do jednego z kont ,ale do resztę trzech już nie mogę .Dziś w ogóle nie mogę zalogować się na żadne z kont

oznacz moderatorów
Logan2099
#8 Zapaleniec#

Tak, problem jest nadal. Usunąłem powiązane konto, ale dodać na nowo już nie mogę. Też potrzebuje nadać paczki. Dobrze, że dziś święto. Ale pytanie czy zrobią to do jutra.

oznacz moderatorów
fhxena
#8 Zapaleniec#

Trzeba usunąć całą historie cookie z przeglądarki i będzie działać !

 

usunięcie plików cookies, danych przeglądarki, ewentualnie skorzystać z innej przeglądarki. 

Jeżeli to nie pomoże to proszę usunąć połączenie między kontem Allegro, a InPost w tym miejscu: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje.

Następnie proszę połączyć konto zgodnie z instrukcją (strona 7): https://manager.paczkomaty.pl/v1/api/assets/instrukcja-nadawania-przesylek-Allegro.pdf

oznacz moderatorów
DrapexPL
#12 Orędownik#

nie działa

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@FANSPORT79@sterowanie_R@Logan2099@DrapexPLpo ostatnich pracach serwisowych InPost, wyniknął błąd techniczny, nad którym już pracuje przewoźnik. Proszę Was o cierpliwość.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ab2020
#8 Zapaleniec#

Tak własnie mnie też wywaliło z dwoch kont na allegri i nagle nie ma połączenia . zresetowałem na allegro i próbowąłem ponwonie połaczyć ale komunikat chwilowy problem z połaczeniem , czy unni tez maja teraz ten problem ? 

oznacz moderatorów
Luk_VV
#7 Wielbiciel#

U mnie też się wysypało. Miałem połączone z inpost ale nie dało się pobrać paczki. Usunąłem konto w inpost i nie da się już na nowo powiązać - pojawia się błąd "Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później."

oznacz moderatorów
ledlight24_pl
#2 Obserwator#

Mam tak samo. Jakiś chyba większy problem. Może po pracach serwisowych.

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

Już działa, właśnie zrobiłem i się udało, nie trzeba usuwać starego konta, wystarczy na dole wybrać "konta" potem "powiąż ponownie" wyłączyć wszelkie blokady okienek (ublock, adplus) otworzy się nowe okno, potwierdzić kod i już działa. Można importować zamówienia.

oznacz moderatorów
ab2020
#8 Zapaleniec#

Po odswiezeniu polaczenia znowu działa !!! 

oznacz moderatorów
arek474
#8 Zapaleniec#

wyświetla się info: arek474 - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

 

oznacz moderatorów
wear_shop
#8 Zapaleniec#

czekamy jak u innych,ja nie wogóle moge sie zalogowac do menagera inpost,czy ktos ma podobny problem?

oznacz moderatorów
londo_spzoo
#8 Zapaleniec#

mam to samo, znowu..... już wczoraj hulało a dziś bryndza

oznacz moderatorów