anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Idź do rozwiązania
Kaliope_Brzeg
#18 Luminarz#

@sahibek

To jeszcze poczytaj pisiąt poniższych wpisów na ten sam temat 😂

Odp.: Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Idź do rozwiązania
sahibek
#8 Zapaleniec#

no wyobraź sobie że zanim napisałem posta poczytałem , ale żadne z rozwiązań  nie pomogło .... :((

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
xyz96
#21 Demiurg#

@sahibek Niektórzy radzą tu jeszcze odblokować wyskakujące okienka 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
egsport
#9 Pomysłodawca#

Sprawdziłem historie i w zeszłym roku było identycznie tylko wtedy przerwa była przed długim weekendem majowym .Nie mogłem nic zrobić dzwoniłem do inpost olali sprawę mówiąc ze u nich wszystko ok.Napisałem zapytanie do administracji allegro byli  zdziwieni ze taka dostałem odp od inpost ale pani sprawdziła wszystko skontaktowała sie z inpost .Po nie długiej chwili dostałem info od administracji ze mam ustawić nowe hasło  pomogło i wszystko działało .Wiec nie licz kolego na inpost bo tam na słuchawce robią studenciaki  którzy mają to gdzieś tylko allegro może coś wskórać.Myślę że jutro to dopiero będzie dziki szał i jutro wszystko wróci do normy czyli pełne paczkomaty i wszystkie błędy zostaną naprawione tam w inpost nikt nic teraz nie zrobi nie liczcie na to .A teraz browarek bo juz po 12 i luz blus

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
sahibek
#8 Zapaleniec#

xd hehe oki dzięki za odpowiedź poczekam w takim razie do jutra, to ale ja ide po kawę browarek wieczorem xd  dzięki Ziomek

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: InPost - błąd techniczny

Idź do rozwiązania
sterowanie_R
#8 Zapaleniec#

u mnie przed chwilą zadziałało , ale mogę pobrać tylko inport z jednego konta .;/

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
bez_zbednych_pl
#9 Pomysłodawca#

U nas też. Po wejściu do managera standardowy komunikat, żeby upewnić się, czy konto jest powiązane. Po odświeżeniu w zarządzaniu kontami udało się zaimportować zamówienia.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
bits2015
#3 Debiutant#

po odswiezeniu ? - usuneliscie powiazanie w allegro i zrobiliscie jeszcze raz ?

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
bez_zbednych_pl
#9 Pomysłodawca#

Nie. Spróbuj wejść na listę powiązanych kont i kliknąć odświeżenie przy wyłączonym adblocku, jeśli masz. Mnie przeniosło na stronę Allegro z kodem powiązania aplikacji, a po potwierdzeniu była widoczna lista przesyłek do zaimportowania.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
egsport
#9 Pomysłodawca#

śmiać się chce jak się to czyta wszystko .Domysły wymysły  inpost wali w uja a ludzie sami szukają rozwiązań które defakto nie działają wogole a piszące je trole nie wiem na co liczą na uśmiech paczkomatu. Inpost dodało komunikat o odbiorach i mja to gdzieś od taki szacunek dla klientów 😂🤣😅

Nie działa nic nie nie będzie działać bo mamy święto a jeśli ktoś liczy ze zostanie to naprawione dzisiaj to powodzenia  i powtarzam jeszcze raz

Sprawdziłem historie i w zeszłym roku było identycznie tylko wtedy przerwa była przed długim weekendem majowym .Nie mogłem nic zrobić dzwoniłem do inpost olali sprawę mówiąc ze u nich wszystko ok.Napisałem zapytanie do administracji allegro byli zdziwieni ze taka dostałem odp od inpost ale pani sprawdziła wszystko skontaktowała sie z inpost .Po nie długiej chwili dostałem info od administracji ze mam ustawić nowe hasło pomogło i wszystko działało .Wiec nie licz kolego na inpost bo tam na słuchawce robią studenciaki którzy mają to gdzieś tylko allegro może coś wskórać.Myślę że jutro to dopiero będzie dziki szał i jutro wszystko wróci do normy czyli pełne paczkomaty i wszystkie błędy zostaną naprawione tam w inpost nikt nic teraz nie zrobi nie liczcie na to .A teraz browarek bo juz po 12 i luz blus

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Tomasz_Torun1
#7 Wielbiciel#

Tak nie działa. W trakcie rzkomej przerwy normalnie nadawałem przesyłki, ale dopiero po jej zakończeniu przestało działać. Nie wnikam, poczekam. To jest ich problem. Nie zmieniam żadnych ustawień.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
zakupy_u_Asi
#2 Obserwator#

Mi właśnie zadziałało:

Import Allegro Inpost>Zarządzanie kontami>powiąż ponownie

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
zakupy_u_Asi
#2 Obserwator#

po minusie od tej operacji, na dwóch kontach

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Tomasz_Torun1
#7 Wielbiciel#

kiedyś też z tym walczyłem i to kilka godzin, bo musiałem wyjechać, a wisiały przesyłki. W końcu zadziałało wszystkim niezależnie, czy coś kombinowali czy nie. I tak w weekend nie wyciągają paczek, także spokojnie sobie poczekam.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
ciastecz
#7 Wielbiciel#

Dzięki dobry człowieku 🙂 Zadziałało mi zgodnie z Twymi wskazówkami

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Tomasz_Torun1
#7 Wielbiciel#

nic nie robiłem i też już działa

Odpowiedz
Ładowanie...

Problem z nadaniem przesyłki Allegro Inpost

Idź do rozwiązania
Consulus
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Nie mogę nadać przesyłki allego paczkomaty inpost, po wejściu na stronę Inpost do zakładki IMPORT ALLEGRO INPOST, pojawia się komunikat "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro" Konto było połączone. Po kilku nie udanych próbach, usunąłem powiązanie konta na allegro, ale teraz gdy chcę ponownie powiązać konto, pojawia się komunikat Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później.       inpostblad.PNG

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Problem z nadaniem przesyłki Allegro Inpost

Idź do rozwiązania
Bul-art
#8 Zapaleniec#

Już działa. 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
egsport
#9 Pomysłodawca#

Gdzie działa weź się ograni

egsport - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
anulka177
#7 Wielbiciel#

Mam to samo, nie mogę wydrukować etykiet do wysyłki 😕

Odpowiedz
Ładowanie...